dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Yamaha EMX 5016 CF

Yamaha
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:510004
ID shop:20686
Záruční doba:24 měsíců
Expedice:

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 27 990 Kč
Ušetříte:1 260 Kč
Sleva: 4.5 %
Cena: 26 730 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Výkonový mixážní pult EMX 5016 CF od značky YAMAHA
- Výkon 2x 500 W/4 Ohm
- 8 mono kanálů
- 4 stereo kanály
- 12 mikrofonních vstupů
- 4x Aux
- 3 pásmový EQ s laditelnými středy a kompresor na mono kanálech
- 2x DSP procesor
- 9 pásmový digitální EQ s presety na výstupu
- Eliminátor zpětné vazby
- Maximizér

Výkonový mixážní pult Yamaha EMX 5016CF přináší v kategorii kompaktních powermixů nový standard kvality a výbavy, kterou nenajdete u žádného konkurenčního výrobku.

Mix disponuje celkem 16 kanály, z nichž prvních 8 představuje plně vybavené mono vstupy s mikrofonními předzesilovači, linkovými vstupy, inserty, filtrem nízkých kmitočtů 80 Hz, přepínačem útlumu, 3 pásmovým EQ s laditelnými středy a zcela inovativně navrženým kompresorem s optimalizovaným průběhem funkce. Kompresor dovoluje řídit parametry komprese (Treshold, Ratio a Make Up Gain) současně pouze jedním potenciometrem, což usnadní ovládání tohoto užitečného zařízení i uživatelům bez velké zvukařské praxe. Globálně vypínatelné Phantomové napájení 48 V dovoluje používat rovněž kondenzátorové mikrofony.
Čtyři identické stereofonní kanály dovolují buď připojení stereofonního zdroje signálu linkové úrovně pomocí konektorů TRS nebo RCA, případně připojení mikrofonního mono signálu konektorem XLR. Stereofonní kanály jsou vybaveny pevným třípásmovým ekvalizérem.

Výsledný zvukový dojem vylepšuje použití dvou inetgrovaných DSP procesorů využívajících presety z oblíbených studiových zařízení Yamaha SPX. Najdete v nich 2x 16 nastavení, zahrnujících několik typů reverbu, echa, chorusu, flangeru a dalších efektů. Zajímavostí je, že každá z obou efektových jednotek nabízí zcela unikátní zvuky, které se vzájemně nedublují. Každý efekt je možno vyladit změnou jednoho stěžejního parametru. Efektovaný signál je možno směrovat nejen do hlavního výstupu, ale také do odposlechových cest.

O finální úpravu zvuku se stará digitální 9 pásmový stereofonní grafický ekvalizér, jehož aktuální nastavení je zobrazeno LED indikátory. Tento ekvalizér je vybaven třemi továrními presety určenými pro různé způsoby použití mixu (Vocal, Dance, Speech) a třemi volnými presety do nichž může uživatel ukládat svá individuální nastavení.
Naprosto unikátní a mezi power mixy nevídanou funkcí spojenou s digitálním ekvalizérem je tzv. FRC – Frequency Response Correction, která nabízí možnost zcela automatického přizpůsobení nastavení ekvalizéru frekvenční charakteristice ozvučovaného prostoru.
Celý proces probíhá zcela samočinně, prostřednictvím integrovaného generátoru růžového šumu. Uživatel pouze připojí mikrofon do kanálu č. 1 a umístí jej do požadované pozice v místnosti. Automatika poté na základě analýzy vyladí všechna potenciálně problematická pásma a tak s mixem EMX5016CF získáte skvělý zvuk i v takových sálech, kde to doposud z důvodů špatné prostorové akustiky bylo se standardní výbavou zcela nemožné.

Přestože samotný grafický ekvalizér může docela dobře posloužit k eliminaci zpětné vazby, mix EMX5016CF nabízí ještě automatický Feedback Suppressor, který problémům s vazbou zabrání mnohem lépe. Tento obvod detekuje zpětnovazební frekvence na hlavním stereo výstupu a pokud odhalí podezřelý signál, aplikuje na něj velice úzký filtr, který problematickou frekvenci automaticky „vyřízne“, bez toho, že by jakkoli nepříznivě ovlivnil zbytek užitečného signálu. Feedback Suppressor nabízí automatický mód, který vyhledává zpětnou vazbu zcela bez zásahu uživatele a také manuální mód, dovolující zvukaři najít a velmi přesně podchytit problémovou frekvenci ručně.

Definitivní doladění zvuku k naprosté dokonalosti slouží Mulitband Maximizer, tedy vícepásmový kompresor, který poskytne středům, výškám i basům maximální zesílení, bez toho, že by se pásma vzájemně negativně ovlivňovala. Výsledkem je mohutný zvuk, který byste čekali spíše od aparátů s daleko vyšším výkonem, než je 2x 500 W.

Poslední třešničkou na dortu je vypínatelný YSP - Yamaha Speaker Procesing, který na míru přizpůsobuje frekvenční a dynamickou charakteristiku signálu reproboxům Yamaha série Club.

Výkonový zesilovač disponuje nadprůměrným výkonem 2x 500 W do zátěže 4 Ohmů (nebo 2x 350 W/8 Ohm), ovšem v případě požadavku na nižší výstupní výkon je možné jej snadno pomocí přepínače překonfigurovat na 2x 75, nebo 2x 250 W výstupního výkonu.
Díky tomu je tento výkonový mix ideálním partnerem pro celou paletu reproboxů Yamaha, série Club a AX. Konfigurace zesilovače dovoluje samozřejmě také použití v můstkovém režimu (1x 1000 W/8 Ohm), využití jednoho kanálu zesilovače pro hlavní mix (PA) a druhého pro odposlechovou cestu (Monitor), případně použití obou kanálů pro odposlechové cesty.

Mix je také možno zabudovat do standardního 19` racku.

Nyní již tedy pro získání dokonalého zvuku nepotřebujete zapojovat množství složitých a často nekompatibilních zařízení, ale postačí Vám výkonový mix Yamaha EMX5016CF a pár kvalitních reproboxů.

Technická data

Specifikace:
- Výkon do 4 Ohm: 2x 500 W
- Výkon do 8 Ohm: 2x 350 W
- Přepínač výkonu: 2x 75/250/500 W
- Výkon v můstkovém zapojení do 8 Ohm: 1000 W
- Počet kanálů: 16
- Počet mono vstupů: 8
- EQ mono vstupů: 3 pásmový s laditelnými středy
- Další výbava mono vstupů: XLR/TRS (Mic/Line vstup) Phantomové napájení 48 V, insert, HPF 80 Hz, přepínač útlumu 26 dB, Mute, PFL, LED indikátor přítomnosti signálu a přebuzení, kompresor
- Počet stereo vstupů: 4
- EQ stereo vstupů: 3 pásmový
- Výbava stereo vstupů: 1x XLR vstup pro mikrofon, 2x RCA + 2x TRS linkový vstup
- Celkový počet mikrofonních vstupů: 12
- Phantomové napájení: 48 V globálně vypínatelné
- Kompresor s optimalizovaným průběhem a jednoduchým ovládáním v každém mono kanále
- 60 mm fadery
- 4x Aux (2x přepínatelný Pre/Post a 2x přiřazený interním DSP procesorům)
- 2x DSP efektový procesor se 16 presety (24-bit) ovládaný footswitchem a nastavitelným parametrem. Efekty je možno přimíchat i do monitorových cest
- Stereo 9 pásmový grafický digitální EQ se 3 továrními a 3 uživatelskými presety a automatickou korekcí frekvenční charakteristiky
- Maximizér zvuku na výstupu
- Automatický eliminátor zpětné vazby
- 12 segmentový LED měřič úrovně na výstupu
- Výkonový zesilovač možno použít v režimu stereo (stereo P.A.), 2x mono (monitor + mono P.A. nebo 2x monitor) a v můstkovém režimu
- Limiter a zvukový YS procesing vhodný pro boxy Yamaha série Club
- Výstupní konektory zesilovače: Speakon + TRS
- Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz (-3 dB)
- THD: 0,5%
- Šum a Brum: -115 dB
- Přeslech mezi kanály: -65 dB
- Rozměry: 444x195x493 mm
- Celková hmotnost: 11 kg

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátor
Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Prodejna uzavřena do odvolání!

Na základě rozhodnutí vlády ČR se od čtvrtka 22.10. 2020 do odvolání
...
27. 10. 2020, 12:28:55

Pátek 26.6.2020 ZAVŘENO

Vážení zákazníci v pátek 26. června budeme mít zavřeno. Naskladňujeme velké ...
23. 06. 2020, 19:01:29

Velký výběr produktů Pioneer DJ

Vážení DJové připravili jsme pro Vás velký výběr produktů pioneer DJ na naší ...
05. 03. 2020, 15:52:09
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.2544 s