dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Yamaha Genos SET R

Yamaha
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:Genos SET R
ID shop:38066
Záruční doba:24 měsíců
Expedice:

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

do: 7 dní a více
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 126 990 Kč
Ušetříte:3 090 Kč
Sleva: 2.43 %
Cena: 123 900 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Yamaha Genos SET R
Vítejte v novém světě digitálních pracovních stanic. Genos je novým měřítkem v oblasti zvuku, designu a uživatelského prostředí digitálních pracovních stanic. Ať už jste v nahrávacím studiu nebo na pódiu, Genos vás bude inspirovat a zintenzivní vaši hudební tvorbu a živá vystoupení.

Dosud nejlepší zvuková kvalita na digitální pracovní stanici
Díky speciálně vyvinuté technologii Yamaha je zvuková kvalita jednotlivých nástrojů v Genosu za hranicí jakékoli digitální pracovní stanice, na kterou jste kdy předtím hráli. Vše, co slyšíte - ať už je to krásný klavír CFX, přepychové smyčce Kino Strings, nebo průrazné bicí Revo!Drums - vám vyrazí dech
- Technologie AEM (Articulation Element Modeling)
This technology simulates the characteristics of musical instruments. During a performance the technology sounds appropriate samples, in real time, according to what and how you play. Samples are smoothly joined and articulated—as would naturally occur on an actual acoustic instrument.
-Revo!Drum/SFX
Revo!Drum Voices recreate the authentic sound of drums. Even when playing the same key multiple times, the sound is always of a different nuance, making it incredibly natural and realistic.

Obsah
Pokud vytváříte nebo hrajete hudbu, tak k tomu potřebujete skvělý obsah. Genos nabízí širokou paletu obsahu, počínaje 1710 zvuky, 550 doprovodnými styly, 216 arpeggii a další.

-Připravený obsah
Genos nabízí úžasný obsah, který vás bude inspirovat od chvíle, kdy začnete hrát.

Efekty
Od Reverbu k Distortion, od Rotary Speaker ke kompresoru - Genos se pyšní vysoce výkonným efektovým procesorem DSP.

Díky technologii VCM, kterou používají i ty nejlepší profesionální mixážní pulty Yamaha, má Genos k dispozici nástroj pro vytvoření skvělého zvuku. A nejen, že tyto efekty znějí skvěle. Ony i skvěle vypadají - s úžasným grafickým uživatelským rozhraním.

Vokální harmonizér a syntetický vokodér
Můžete automaticky přiřazovat různé vokální efekty k vašemu zpěvu, nebo můžete použít syntetický vokodér pro vytvoření unikátních charakteristik vašeho hlasu se syntezátorem nebo dalšími zvuky.

Rozšiřte svou hudbu
Obsah vašeho Genosu můžete neustále rozšiřovat pomocí vytváření a instalace vašich vlastních nebo zakoupených balíčků. Paleta možností nových zvuků a stylů je prakticky neomezená.

-YEM (Yamaha Expansion Manager)
YEM je program pro PC/Mac navržený pro správu rozšiřujícího obsahu pro keyboardy Yamaha a kromě toho umožňuje také vytvářet vlastní zvuky a smyčky.

-Vestavěný flash paměť
Genos obsahuje 1.8GB uživatelské flash paměti s vysokou rychlostí čtení a zápisu pro vaše vlastní zvuky.

Intuitivní a rychlé ovládání
Genos nabízí intuitivní rozhraní pro tvorbu hudby a zvuku.

-Dotykový disple
Vybírejte a měňte jednotlivé parametry přímo na novém 9" dotykovém displeji.

-Přiřaditelná tlačítka
Při živém hraní často potřebujete rychlý přístup k jednotlivým funkcím. Vybírejte z mnoha funkcí a přiřaďte si je k 6+1 přiřaditelným tlačítkům na ovládacím panelu a pak vyvolejte požadované funkce jednoduchým stisknutím.

Styly
"Genos je vybaven širokou paletou rytmických patternů a doprovodů (nazývaných ""Styly"") v různých hudebních žánrech. Styly obsahují propracované patterny, které inspirují vaši kreativitu. Vy přijdete s nápadem a Genos na něj zareaguje."

Registrační paměť
Funkce registrační paměti vám umožní uložit (nebo "zaregistrovat") prakticky všechna panelová nastavení pod konkrétní tlačítko registrační paměti a pak toto nastavení velice snadno a rychlo znovu vyvolat stiskem jednoho tlačítka.

Převeďte skvělé nápady do reality
Začněte od originálního nápadu na píseň, vyberte nástroj a zvolte styl. Hrajte a pracujte na aranži a pak píseň zaznamenejte ve formátu MIDI souboru. Pak můžete následně vyměnit zvuky na jednotlivých stopách a vytvořit si demo nahrávku, nebo dokonce hotovou finální nahrávku.

Funkce nahrávání (MIDI/Audio)
Nahrajte rychle svou hru jako audio (WAV) nebo standardní MIDI soubor (SMF) s funkcí Quick Recording. Pro komplexnější aranže je zde funkce Multi Recording nabízející plnohodnotný 16-stopý MIDI sekvencer s funkcí nahrávání v reálném čase nebo krokově.

Když jste s nahrávkou spokojeni, tak ji můžete uložit do interní paměti nebo na USB flash disk pro snadné sdílení.

- Digitální výstup
Pomocí nového S/PDIF digitálního výstupu lze Genos připojit s kompatibilními studiovými zařízeními nebo s domácím kinem bez jakékoli ztráty kvality.

Arpeggio
Genos má 216 arpeggií pro obohacení vašich vystoupení. Jsou zde různé typy arpeggií, jsou zde různá typická syntezátorová arpeggia, nebo fráze pro hru na doprovodnou kytaru a pomocí ovladačů Live Control si můžete navíc přizpůsobit zvukové filtry v reálném čase přímo během hry.

Vysoce kvalitní mechanika klaviatury
Klaviatura FSX je vybavena prémiovou mechanikou s tlakovou citlivostí aftertouch. Jednotlivé klávesy jsou vyrobeny vysoce precizně, aby byla zajištěna skvělá životnost, stabilita kláves a rychlost odezvy. Klaviatura je vybavena vylepšenou dynamickou odezvou umožňující vysoce expresivní a dynamickou hru.

Přímý přístup
Funkce Direct Access (Přímý přístup) poskytuje zkrácený rychlý přístup k mnoha funkcím v Genosu. Jednoduše stiskněte tlačítko Direct Access následované stiskem dalšího panelového tlačítka nebo pedálu a tím se dostanete na displeji přímo do příslušného ovládacího menu.

Vylepšete svá vystoupení
Jakýkoli hudební žánr chcete hrát, Genos je připraven vás doprovodit s předními světovými aranžemi, průraznými bicími a výkonným DSP. Nikdy zde nebyla k dispozici lepší osobní doprovodná kapela.

Okořeňte své hraní (Multi Pady)
Multi Pady lze použít k přehrávání předem připravených krátkých rytmických nebo melodických sekvencí, což vám umožní přidat vaší hře rozmanitost a obohatit ji.

-Audio Link Multi Pad
Multi Pady dokáží pracovat nejenom s MIDI daty, ale umožňují také vytvářet unikátní obsah s vašimi vlastními audio (WAV) daty pro přehrávání během vystoupení.

Vysoce kvalitní výstup
Audio výstup v Genosu byl kompletně přepracován, aby poskytoval z vašeho klávesového nástroje profesionální zvukovou kvalitu.

- Nový výstupní obvod
Nový 32bitový digitální audio převodník nabízí špičkovou zvukovou kvalitu v širokém frekvenčním pásmu, což zajišťuje, že Genos bude v mixu znít vždy skvěle.

-Výstupy SUB
Genos nabízí čtyři podružné linkové výstupy SUB, díky kterým si můžete přizpůsobit zvukový výstup různým situacím.

Yamaha GNS-MS01
Yamaha GNS-MS01 je speciálně navržený ozvučovací systém, který přesně a jasně reprodukuje vysoce kvalitní zvuk z digitální pracovní stanice Yamaha Genos. Díky většímu objemu a širšímu frekvenčnímu rozsahu, se jedná o špičkovou kvalitu a věrnost zvuku.

Technická data

Yamaha Genos SET R
- Klaviatura: FSX
- Typ klaviatury: Dynamická s aftertouch
- Povrch klaviatury: Hladký
- Počet kláves: 76
- Velikost kláves: Standardní
- Dynamika: Ano
- Automatické doprovody: Ano
- Sekvencer: True
- Paměťové médium: Interní paměť 58 GB, rozšíření o USB Flash disk
- Podpora formátů: WAV, MP3, SMF 0&2
- Počet zvuků: 1700
- Vstupy: 3x Pedal, Midi In, 2x Jack TS 6,3 mm (L/Mono, R), XLR/TRS (mic/line)
- Výstupy: Headphone Jack 6,3 mm TRS, 2x Jack 6,3 mm TS, Sub 1/2, Sub 3/4
- Polyfonie: 256
- USB to Host: Ano
- USB to Device: Ano
- USB Midi: Ano
- Provoz na baterie: Ne
- Ozvučení: Yamaha GNS-MS01
- Obsah balení: Adaptér, manuál
- Šířka: 1234 mm
- Hloubka: 456 mm
- Výška: 138 mm
- Hmotnost: 13 kg
- Adaptér součástí: Ano

Splátky

Cena zboží je vyšší než maximální limit
pro platbu na splátky.

Video Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Sobotní prodej

Opět jako každým rokem budeme mít otevřeno pro vánoční prodej o sobotách a t ...
14. 11. 2017, 13:43:29

Pátek 9. června 2017 otevřeno do 12. hodin

Vážení zákazníci v pátek 9. června bude naše prodejna otevřena do 12. hodin ...
01. 06. 2017, 18:35:38PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.4071 s