dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

PreSonus EarMix 16M

PreSonus
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:FPRE080
ID shop:38496
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 5 dnů
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 10 490 Kč
Ušetříte:360 Kč
Sleva: 3.43 %
Cena: 10 130 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
PreSonus EarMix 16M
16x2 AVB osobní monitor mix

Každý člen kapely teď uslyší, co potřebuje

- Profesionální osobní odposlech v síti AVB
Personální monitorový mixer PreSonus EarMixTM 16M se dokáže bezproblémově integrovat do zvukového systému založeného na mixážní platformě PreSonus StudioLive III generace, ve které představuje vysoce kvalitní a snadno rozšiřitelné síťové řešení osobního monitoringu pro živá vystoupení, pevné instalace i studiové nahrávání. EarMix 16M se může pochlubit profesionálním zvukem, kvalitním mechanickým provedením a bohatými funkcemi, mezi které patří např. velmi výkonný sluchátkový zesilovač, jenž vám zajistí, že se perfektně uslyšíte v jakékoliv situaci. Každá jednotka EarMix 16M dokáže zpracovat 16 samostatných mono kanálů distribuovaných po síti AVB a vy samozřejmě můžete ve spojení se svým mixážním rozhraním StudioLive III série použít takových odposlechových jednotek libovolný počet.

- Čistý, hlasitý a snadno nastavitelný odposlechový mix
Kvalitní monitoring je kriticky důležitý pro každého hudebníka, který chce podat na pódiu či ve studiu maximální výkon. Proto je EarMix 16M vybaven opravdu hodně hlasitým sluchátkovým zesilovačem , jehož křišťálově čistý zvuk si můžete vychutnat stejně dobře v nízkoimpedančních sluchátkách i v profesionálních IEM systémech. Použili jsme špičkové DA převodníky, abychom získali co největší dynamický rozsah i provotřídní hodnotu odstupu signálu od šumu. Zvláštní péči jsme věnovali tomu, aby zesilovač dokázal produkovat stejně excelentní zvuk s celou škálou různých IEM systémů a sluchátek s rozdílnou impedancí. Ovládací prvky a použité vstupy lze na každé jednotce v síti přizpůsobit tak, aby si hudebník mohl vytvořit přesně takový odposlechový mix, jaký mu bude perfektně vyhovovat. A když už nakonec svůj monitoringový mix doladíte k úplné dokonalosti, můžete si jej uložit do interní lokální paměti, jež dokáže uchovat a zpětně vyvolat celkem 16 scén.

- Co je AVB síť?
Síť pro přenos audio signálu nepředstavuje pouze náhradu klasického analogového „páráku“ digitálním. V síti AVB je možné propojovat digitální zařízení na dlouhé vzdálenosti s pomocí Ethernetového kabelu CAT5 nebo CAT6. Své audio potom můžete uvnitř sítě poslat doslova odkudkoliv kamkoliv a to s extrémně nízkou latencí. AVB také nabízí několik unikátních předností, díky kterým je pro audio signál lepší volbou, než jakýkoliv jiný síťový protokol. AVB například disponuje vysoce přesnou synchronizací vzorkovací frekvence, která výrazně snižuje harmonické zkreslení a fázový posuv. To zajišťuje, aby váš audio signál zůstal vždy čistý a dokonale srozumitelný. AVB zaručuje, že budete mít vždy k dispozici dostatečně široké pásmo pro přenos nízkolatenčního audio signálu a to i v případě, kdy váš kolega začne po stejné síti streamovat video. Tyto důležité benefity jsou neodmyslitelnou součástí AVB a získáte je pouze s tímto síťovým protokolem.

- PoE: vzdálené napájení pro síťová zařízení
EarMix 16M sice můžete napájet přiloženým externím adaptérem, ale v mnoha případech, zejména v těch, kdy je komplikované či nepraktické rozvádět 240 V napájecí síť po celém pódiu, je lepší použít napájení po Ethernetu (PoE - Power over Ethernet). PoE je technologie, která dovoluje využít ethernetové síťové kabely k přenosu napájecího napětí pro kompatibilní zařízení. S PoE můžete po stejném kabelu přenášet jak síťová data, jako je například digitální audio, tak elektrické napájení. Své zařízení vybavené PoE můžete umístit kdekoliv, kam se dá natáhnout ethernetový kabel a lokální napájení (240 V síťovou zásuvku) tak už nebudete potřebovat. Pětiportový AVB switch PreSonus SW5E vám dovolí zapojit hned několik odposlechových mixů EarMix 16M do sítě AVB a současně jim také poskytne potřebné napájecí napětí.

- Systém, který poroste společně s vašimi potřebami
Jeden samostatný EarMix 16M představuje rozhodně velmi šikovnou věc, ale celý systém v plné parádě opravdu zazáří až v případě, kdy budete potřebovat připravit monitoring pro celou velkou kapelu. Pár AVB konektorů na každém zařízení vám umožní jednoduše vytvořit řetěz z několika jednotek EarMix 16M a připojit jej do vašeho mixážního rozhraní StudioLive Series III.
Se svou sítí však můžete expandovat ještě dál, když EarMix 16M připojíte prostřednictvím AVB síťových switchů PreSonus SW5E. A když už máte celou síť hotovou, není nic jednoduššího a rychlejšího, než nastavit potřebné parametry a routing buď přímo z konzole StudioLive Series III, nebo s pomocí volně dostupné aplikace UC Surface pro Mac, Windows, iPad a Android.

- Vaše uši i kapela vám poděkují
Rozsáhlá konektivita, snadné propojení v síti AVB s podporou napájení PoE a dokonalá integrace hardwaru a softwaru, jíž jsou výrobky PreSonus dlouhodobě proslulé, vám prostřednictvím EarMix 16M dává do rukou přesně takový nástroj, který budete potřebovat pro vytvoření skutečně profesionálního odposlechového systému, jenž vyhoví i požadavkům toho nejrozsáhlejšího hudebního tělesa. Při vývoji jsme však pamatovali i na takové maličkosti, jako je třeba možnost montáže odposlechového mixu na standardní mikrofonní stojan.
Nejlepší ze všeho je však na EarMix 16M jeho výjimečná zvuková kvalita, zaručená hlasitým a čistým sluchátkovým zesilovačem, špičkovými převodníky a prvotřídním signálovým procesingem, díky které určitě ještě dále rozšíříte svou jistě pracně vybudovanou reputaci zvukového profesionála.

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátor
Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Sobotní prodej

Opět jako každým rokem budeme mít otevřeno pro vánoční prodej o sobotách a t ...
14. 11. 2017, 13:43:29

Pátek 9. června 2017 otevřeno do 12. hodin

Vážení zákazníci v pátek 9. června bude naše prodejna otevřena do 12. hodin ...
01. 06. 2017, 18:35:38PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.3619 s