dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Korg AW-OTB

Korg
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:KRTUAWOTB
ID shop:40369
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: malé spotřebiče --- 10 Kč
Stará cena: 2 050 Kč
Ušetříte:270 Kč
Sleva: 13.17 %
Cena: 1 780 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Korg AW-OTB

Nová technologie OLED displeje, revoluční viditelnost a přesnost. Klipové ladičky KORG pro kytaru a basu - spojte se s revoluci v ladění.
Zobrazovací technologie OLED se díky svým parametrům a zejména vynikající přehlednosti v současné době prosazuje v nejrůznějších výrobcích od televizorů s rozlišením 4K až po nejmodernější chytré telefony a tablety. Jako vyhlášený inovátor se rovněž ani značka KORG nenechala zahanbit a představuje novou kapitolu v bohaté historii ladiček série AW-OTG & AW-OTB, které jsou nyní osazeny právě touto OLED technologií. Displej ladičky je díky tomu skvěle čitelný ze všech úhlů, což spolu s tradičně vysokou přesností ladění výrazně zlepšuje komfort při používání ladičky.

Špičková zobrazovací technologie OLED s vynikající čitelností
Nejnovější zobrazovací technologie OLED se široce prosazuje v nejrůznějších průmyslových odvětvích a technice, kde se používá hlavně v moderních televizích a chytrých telefonech. KORG se rozhodl využít tuto technologii a posunout s její pomocí zase o kousek dál možnosti svých ladiček. OLED displej je jasný, velmi přehledný a dobře čitelný za každé situace z jakéhokoliv úhlu - při ladění tak nepřehlédnete ani tu nejmenší změnu nebo pohyb indikátoru.

Kytarová ladička AW-OTG s funkcí intuitivního vyhledávání akordů
Kytarová ladička AW-OTG nabízí všechny funkce standardní ladičky, k tomu však navíc přidává možnost intuitivního vyhledávání akordů, kterou oceníte hlavně při samostatném cvičení. Tato funkce umí automaticky a v reálném čase zobrazovat právě přehrávaný akord.

Baskytarová ladička AW-OTB nabízí optimalizované ladění nízkých tónů a současně větší rychlost i přesnost ladění, to vše doplňuje funkce detekce tempa.
Ladička AW-OTB určená pro baskytary nabízí pár speciálních funkcí, které potěší všechny baskytaristy. Vůbec poprvé tak třeba obsahuje funkci pro detekování tempa, která zobrazí tempo, ve kterém hrajete basovou linku. To ocení všichni hráči, kteří se potřebují ujistit, že hrají ve správném rytmu. Dále ladička AW-OTB obsahuje speciální obvod určený pro přesné rozpoznání frekvencí pod 100 Hz, takže umí rychle a přesně naladit čtyř strunné baskytary s normálním nebo sníženým laděním.

Ultra vysoká přesnost ladění ±0.1 centu.
Režim STROBE u ladiček série AW-OT nabízí maximálně přesné ladění s odchylkou ±0.1 centu. Díky tomu je naladění rychlé a bezchybné, a to ať už ladíte při živých vystoupeních na pódiu nebo při nahrávání ve studiu - ladička má skutečně profesionální parametry.

Alternativní animace ladění, které oživí práci s ladičkou!
Vedle standardního jehlového ukazatele je v nabídce dalších 11 typů originální animace průběhu ladění, díky kterým je práce s ladičkou mnohem pestřejší a zábavnější. Moderní funkce a špičkové parametry tak nejsou jedinou předností AQ-OT, která umí navíc nabídnout příjemné a flexibilní ovládání.

Extra dlouhá životnost baterie.
Jedním z hlavních cílů nové generace AW-OT bylo snížení spotřeby energie. To se taky podařilo a díky tomu je životnost baterie (přestože má ladička maximálně ostrý a dobře čitelný displej) neuvěřitelných 18 hodin nepřetržitého používání. Když baterie zeslábne a je potřeba ji vyměnit, rozsvítí se ikonka baterie na displeji.

Bezpečné uchycení díky nastavitelnému klipu.
Kontaktní dotyková plocha upevňovacího klipu byla zvětšena, takže uchycení ladičky je ještě stabilnější než dřív. Můžete tak ladičku naprosto bezpečně připevnit na nejrůznější typy a tvary krku kytar nebo baskytar. Díky dvojitému mechanismu posuvného ramena a polohovací kuličky si přitom můžete ladičku natočit přesně tak, jak potřebujete.

Kalibrace, automatické vypnutí a zálohování paměti
Pomocí kalibrace lze ladičku přizpůsobit různým koncertním laděním, funkce zálohování paměti uloží provedená nastavení dokonce i po vypnutí ladičky. Ta je navíc vybavena automatickým vypnutím po třech minutách nečinnosti, čímž se výrazně prodlužuje životnost baterie.

Technická data

Korg AW-OTB

- Ladění: 12 tónové rovnoměrně temperované
- Rozsah: (sínusová vlna): A0 (27.5Hz)-C8 (4186 Hz)
- Přesnost: ± 0.1 cent (Strobe mode)
- Referenční tón :4 = 436–445 Hz (1 Hz steps)
- Možnosti zobrazení: 11 typů
- Napájení: AAA baterie x 1 (Alkalické nebo NiMH baterie)
- Životnost baterie: přibližně 18 hodin (nepřetržitý provoz se vstupem A4, při použití alkalické baterie)
- Rozměr: 51 mm x 64 mm x 71 mm Š x H x V
- Hmotnost: 35 g (včetně baterie)
- Dodávané příslušenství: jedna AAA baterie pro testovací provoz

Splátky

ESSOXCena je nízká pro splátkový prodej.


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04

Vánoční otevírací doba

OTEVÍRACÍ DOBA VÁNOCE 2019

Sobota 7.12. otevřeno 9 – 12 hodin ...
07. 12. 2019, 09:56:22PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.3006 s