dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Korg Beatlab mini

Korg
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuID shop:40374
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: malé spotřebiče --- 10 Kč
Stará cena: 1 850 Kč
Ušetříte:410 Kč
Sleva: 22.16 %
Cena: 1 440 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Korg Beatlab mini

Metronom a cvičítko rytmu vyvinuté speciálně pro bubeníky a perkusisty Vyvíjejte svůj cit pro rytmus s interaktivními cvičebními módy.

Rytmické cvičení za použití metronomu je nezbytný pro každého muzikanta a speciálně pro bubeníky a perkusisty. V minulosti bylo rytmické cvičení nesmírně nudné a ubíjející a skládalo se pouze z bouchání do tréninkového padu podle metronomu. A navíc, protože máte v tu chvíli jen subjektivní hodnocení, zda je váš rytmus v pořádku či ne, pro spoustu hráčů je těžké najít motivaci ke cvičení.

A tady přichází na scénu BEATLAB mini. Je to nástroj na cvičení, díky němuž bude rytmické cvičení přesnější a zábavnější. Vedle všestranné funkce metronomu, která zahrnuje i širokou paletu zvuků, včetně lidského hlasu a reálných bicích, poskytuje tohle zařízení i cvičební funkci, která detekuje a hodnotí odchylky mezi metronomem a vámi hranými notami. To znamená, že si můžete vyvinout dokonalý cit pro rytmus díky cvičení, které spíše připomíná hru.

Funkce metronomu se spoustou rytmů
BEATLAB mini poskytuje bohatý výběr rytmů, které jsou nezbytné pro cvičení na bicí nástroj. Tempo lze nastavit v rozmezí 30 – 300 bpm a můžete rovněž specifikovat metrum a rytmus tak, jak to vyhovuje vašim cvičebním metodám pro různé skladby a styly. Vedle konvenčních elektronických zvuků metronomu tu je i bohatá paleta PCM zvuků. Jsou tu mechanické zvuky metronomu, které neunaví vaše uši i při vyšších hlasitostech, mužské i ženské hlasy, které snadno označí váš beat uprostřed rytmu, a realistické bicí patterny s rytmickým bubínkem, činely a clave. To jsou jen některé z 30 možností, které uspokojí potřeby bubeníků i perkusistů podle jakéhokoliv hudebního stylu.

Funkce cvičení, která kontroluje a vyvíjí váš cit pro rytmus
BEATLAB mini poskytuje cvičební módy, které vám umožní objektivně zkontrolovat váš cit pro rytmus. Pokud zapojíte kontaktní mikrofon do vstupu TRIGGER a připevníte ke svému rytmičáku nebo tréninkovému padu, BEATLAB mini detekuje zvuk vašich úderů a změří drobné odchylky v tempu mezi vaší hrou a zvukem metronomu. Velikost odchylky je indikována slyšitelně. Například když si vyberete mužský nebo ženský hlas, budete informováni, zda hrajete příliš rychle nebo příliš pomalu (TOO FAT nebo TOO SLOW), pokud hrajete v pořádku, hlas vás povzbuzuje a říká GOOD, GREAT, WONDERFUL nebo PERFECT (dobře, výborně, skvěle, dokonale). Tohle vám umožní snadno a v reálném čase kontrolovat váš rytmus. Po skončení cvičení se vaše hodnocení v držení rytmu a vaše obecně tendence zobrazí na displeji, takže můžete jednoduše monitorovat své pokroky ve cvičení.

Jak přesně bude hodnocen váš rytmus i jaká bude citlivost triggeru si lze přesně nastavit tak, aby to odpovídalo vašim schopnostem a nástrojům, na které cvičíte. Od začátečníka, který právě začal hrát na svůj nástroj, až po veterána, který si chce jen ověřit svůj cit pro rytmus, BEATLAB mini vám pomůže ve cvičení rytmu jako váš osobní trenér.

Funkce Sound Out je vhodná pro naladění bicích
Funkce Sound Out umí generovat referenční tón v rozmezí jedné oktávy. A protože si můžete nastavit kalibraci, poskytuje rovněž snadnou cestu, jak si naladit bicí.

Funkci Timer/Stopwatch lze použít několika různými způsoby
Funkce časového spínače a stopek poskytují pohodlí při udržení tempa během zkoušení, koncertů nebo při jakékoli jiné příležitosti.

Hlasitý zabudovaný reproduktor a výstup na sluchátka
Je tu kolečko pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a sluchátek a lze si nastavit od velmi tichého po velmi hlasité. Můžete si nastavit rytmus po stále slyšitelný zvuk metronomu, který nepřehluší ani zvuk vašich bicích nebo perkusí.

Velký podsvícený LCD displej
Velký LCD displej ukazuje pohyb metronomu a nastavení mrknutím oka, a vysoce jasné podsvícení zajišťuje výbornou viditelnost. Unikátní tělo ve tvaru disku lze snadno vzít do ruky a spousta tlačítek po obvodu znamená, že máte rychlý přístup ke všem funkcím.

Dvou-polohový klip, který udrží zařízení v různých pozicích
Klip s výbornou silou stisku je umístěn na zadní straně lehkého a kompaktního BEATLABu, takže ho můžete připevnit přímo na váš opasek tak, že vám při cvičení nebude překážet. Rozevřením klipu ho ale i přeměníte na stojánek, který umožní umístit zařízení do stabilní polohy na stůl. Na zařízení je i otvor na protáhnutí pásky, která je ideální, když zařízení používáte jako stopky.

Kontaktní mikrofon pro trigger detekci
Pro trigger detekci se zařízení dodává s kontaktním mikrofonem CM-200. Tento mikrofon lze připevnit na váš tréninkový pad nebo rytmičák, nebo i na časopis nebo na stůl – na jakýkoliv předmět, který bude přenášet vibrace úderu. Ve chvíli, kdy dostanete BEATLAB mini, můžete okamžitě začít s přesným cvičením rytmu, ať už jste kdekoliv.


Technická data

Korg Beatlab mini

Mód metronomu
- Tempo: 30 - 300 bpm
- Nastavení tempa: Pendulum Step, Full Step, Tap Tempo
- Metrum: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 5 (3+2), 5 (2+3), 6, 7, 7 (4+3), 7 (3+4), 8, 9
- Rytmus: čtvrťová, osminová, triola, triola s vynechanou prostřední notou, triola s vynechanou třetí notou, kvartola, kvartola s vynechanými prostředními notami, kvartola s vynechanými třetí a čtvrtou notou
- Hlas: Mechanický, elektronický, mužský hlas, ženský hlas
- Pattern: Rytmičák x 23, Ride x 1, Son Clave x 2, Rumba Clave x 2, Bossa Nova Clave x 2
- Přesnost tempa: +/- 0,2 %

Mód cvičení
- Mód: Ženský hlas, mužský hlas, zvuk
- Grade: 1 - 6
- Citlivost triggeru: 1 - 30

Mód Sound Out
- Referenční tón: 12 tónu, stejné temperatury C4 - B4 (C, C#, D, D#, E, F, F#, G, G#, A, A#, B)
- Rozsah kalibrace: 438 - 445 Hz (1 Hz kroky)
- Přesnost referenčního tónu: +/- 1 cent nebo lepší

Časomíra a stopky
- Časový rozsah: 1 - 99 minut
- Stopky: 0,1 sekundy - 99 minut 59,9 sekund

Hlavní vlastnosti
- Konektory: TRIGGER jack (1/4” jack), PHONES jack (1/8” stereo mini jack)
- Reproduktor: Dynamický reproduktor (23 mm, MAX. 0,5W)
- Napájení: 2 AAA baterie (3V)
- Životnost baterie: cca 20 hodin (tempo 120, beat 4, čtvrťový rytmus, hlas 1, při použití alkalických baterií)
cca 10 hodin (tempo 120, beat 4, čtvrťový rytmus, hlas 1, při použití zinko-karbonových baterií)
- Rozměry:82 x 82 x 27 mm š x h x v
- Hmotnost: 97 g (včetně baterií)
- Dodává se s: Kontaktním mikrofonem, 2 AAA bateriemi pro ověření funkce

Splátky

ESSOXCena je nízká pro splátkový prodej.


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04

Vánoční otevírací doba

OTEVÍRACÍ DOBA VÁNOCE 2019

Sobota 7.12. otevřeno 9 – 12 hodin ...
07. 12. 2019, 09:56:22PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.3064 s