dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Korg MA-2 BKRD

Korg
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuID shop:40377
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: malé spotřebiče --- 10 Kč
Stará cena: 495 Kč
Ušetříte:90 Kč
Sleva: 18.18 %
Cena: 405 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Korg MA-2

Ještě lepší zvuk a vzhled. Nový MA-2 je ideální metronom pro orchestrální nástroje.

Kompaktní elektronický metronom MA-1 byl dále vylepšen a představuje se v nové verzi. Kromě vlastního metronomu tak MA-2 nabídne užitečné funkce pro osvojení správného rytmu. Vedle základních funkcí jako jsou rytmické paterny nebo různé možnosti nastavení tempa, se nový model může pochlubit lepším displejem, jasným a hlasitým zvukem nebo třeba funkcí „timer mode“. Vybrat si můžete ze dvou barevných variant kombinujících barvy: modrá s černou nebo černá s červenou.

Větší a lépe čitelný displej
Displej u MA-2 je o 30% větší než byl u předchozího modelu, čímž se výrazně zlepšila jeho čitelnost. Vedle poslechu tak můžete tempo sledovat taky vizuálně, a to pomocí digitální ručičky která kmitá na displeji.

Hlasitější a čistější tón
MA-2 má díky novému ozvučnému systému hlasitější a čistější tón, který nepřehluší ani velmi hlasité okolní nástroje nebo zvuky s vysokou frekvencí.

Vše potřebné pro osvojení hudebních rytmů
Vybírat si můžete ze tří způsobů nastavení tempa: buď lze požadované tempo zadat konkrétní numerickou hodnotou (podobně jako u mechanického metronomu), v dalším z režimů můžete hodnotu tempa v krocích po jednom postupně zvyšovat, nebo lze v režimu „tap tempo“ požadované tempo jednoduše namačkat opakovaným stiskem tlačítka.

Časové předznamenání v rozsahu 0-9 taktů lze kombinovat s osmi typy různých rytmů, což se opět hodí pro různé herní techniky.

Praktický režim „timer mode“ a „sound out mode“ pro pravidelné cvičení
MA-2 vedle základního režimu nabízí taky „timer mode“ a „sound out mode“, mezi kterými se můžete přepínat tlačítkem MODE.

Timer mode
Když vyprší nastavený čas, zazní signální zvuk a metronom se zastaví. Časový interval lze přitom nastavit (v krocích po jedné minutě) v celkovém rozsahu jedna minuta až 120 minut.

Sound out mode
Jako pomůcka pro cvičení slouží referenční tón, který v tomto režimu metronome vydává. Referenční tón lze přitom nastavit v rozsahu jedné oktávy mezi C4 - B4. Kalibraci lze upravit v krocích po 1 Hz a v rozsahu 410 Hz až 480 Hz.

Nový design & lepší funkce
Díky skládacímu stojánku lze metronom postavit přesně tam kam potřebujete a dobře na něj uvidíte. Posuvný kryt baterie je pevně spojen s metronomem, takže se nemusíte bát, že byste ho při výměně baterií ztratili.

Až 400 hodin výdrž baterie
Při použití jedné sady alkalických baterií zvládne metronom přibližně 400 hodin nepřetržitého provozu. Pokles kapacity baterií (a tedy nutnost jejich výměny) je indikován rozsvícením příslušené ikony na displeji. Díky tomu se můžete i během hodně dlouhých vystoupení nebo zkoušek plně soustředit na hraní a nemusíte se obávat vybití metronomu.

Technická data

Korg MA-2

- Rozsah nastavení tempa: 30 BPM až 252 BPM
- Možnost nastavení tempa: PENDULUM step, FULL step, TAP tempo
- Počet taktů: 0–9 taktů
- Typy rytmů: čtvrťové noty, osminy, triplety (typ: straight triplets, triplets with inner beat omitted, triplets with the third beat omitted), šestnáctiny (typ: quadruplets, quadruplets with middle beats omitted, quadruplets with the third and fourth beats omitted).
- Přesnost tempa: ±0.02%
- Referenční tón: C4 (261.63Hz) až B4 (493.88Hz) 1 oktáva
- Kalibrace: A4 = 410Hz až 480Hz (po 1Hz)
- Přesnost tónu: do 1cent
- Konektory: výstup na sluchátka (3.5mm stereo mini jack)
- Reproduktor: 15mm piezo repro
- Napájení: dvě AAA baterie, 3V
- Životnost baterií: cca. 100 hodin (při použití zinko-karbonových baterií), cca. 400 hodin (při použití alkalických baterií), (tempo 120, 4 takty, a maximální hlasitost)
- Rozměry: 100 ✕ 60 ✕ 16 mm
- Hmotnost: 68 g (včetně baterií)
- Dodávané příslušenství: dvě AAA alkalické baterie pro testovací provoz
- Barevná varianta: Black - Red černo-červená (MA-2-BKRD)
- Aktuální nastavení tempa, taktů a rytmu, včetně nastavení kalibrace a referenčního tónu se uchovají i po vypnutí metronomu. Uvedená nastavení se smažou pouze při výměně baterií.
- Funkce Auto Power-Off po 20 minutách nečinnosti metronom vypne.

Splátky

ESSOXCena je nízká pro splátkový prodej.


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04

Vánoční otevírací doba

OTEVÍRACÍ DOBA VÁNOCE 2019

Sobota 7.12. otevřeno 9 – 12 hodin ...
07. 12. 2019, 09:56:22PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.3898 s