dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Yamaha MODX 6

Yamaha
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


NOVINKA
Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:MODX 6
ID shop:41536
Záruční doba:24 měsíců
Expedice:

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 31 999 Kč
Ušetříte:1 569 Kč
Sleva: 4.9 %
Cena: 30 430 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Yamaha MODX 6

Pro hráče na klávesové nástroje, kteří potřebují jedinečné schopnosti zpracování zvuku, je MODX syntezátor s 8-operátorovým plně ovladatelným FM-X jádrem. MODX nabízí důkladnou programovatelnost, ovladatelnost a dostatečně vysokou úroveň polyfonie.

- ZVUK
Zvuk je důležitý aspekt každého nástroje. Výkon MODX syntezátorového jádra umožňuje nekonečný potenciál pro tvorbu vlastních unikátních zvuků, které každý umělec vyhledává.
Zvukové jádro MODX je založeno na stejné technologii, která pohání vlajkovou loď MONTAGE: AWM2 (Advanced Wave Memory 2) samplovací a syntezátorové jádro a čistá FM-X (Frekvenční modulace) syntéza modernizovaná pro úžasné přehrávání zvuků a komplexní tvorbu vlastních zvuků.

- 192-HLASÁ CELKOVÁ POLYFONIE
MODX nabízí 128 hlasů stereo AWM2 polyfonie a 64 hlasů FM-X polyfonie. Vzhledem k jedinečné architektuře MODX a MONTAGE je tato polyfonie vždy dostupná bez latence a kompromisu v dalších funkcích.

- SSS (Seamless Sound Switching)
Seamless Sound Switching (SSS), tedy plynulé přepínání zvuků, vám umožní měnit nastavení performance plynule bez nežádoucích useknutých efektů nebo obálek zvuku. Toto je skvělé při živých vystoupeních, kdy skončíte jednu skladbu a začínáte hrát hned další bez přestávky.
* Tato funkce je dostupná pouze u nastavení performance, které mají maximálně 4 party.

- VESTAVĚNÁ FLASH PAMĚŤ
MODX obsahuje 1 GB uživatelské flash paměti s rychlým přístupem pro čtení/zápis pro vaše vlastní samply nebo knihovnu syntetických zvuků z webových stránek yamahasynth.com.

- EFEKTY
Od reverbů s vysokým rozlišením po neuvěřitelně detailní efekty Virtual Circuit Modeling (VCM), MODX je naplněn DSP inovací, silou a – co je nejdůležitější – zvukovou kvalitou. Pro vytváření moderních EDM zvuků můžete využívat efektů, jako jsou Beat Repeat, Vinyl Break nebo Bit Crusher. Efekt Spiralizer vytváří zvukovou iluzi tónu, který neustále stoupá nebo klesá, aniž by dosáhl vyšší nebo nižší úrovně.
Můžete také dokonce použít kompresor pro vytvoření moderního “ducking” efektu. Nebo pomocí vintage efektů, jako jsou Analog Delay, VCM Phaser nebo celá paleta efektů řady Amp Simulator, vytvořte retro zvuky. Klavíristi ocení efekty zaměřené na klavíry, jako jsou Damper Resonance pro super realistickou hru klavíru a HD reverby, které vám umožní simulovat dozvuk jakéhokoliv prostředí pro vystupování.

- SIDECHAIN
Jeden part automaticky řídí dynamické chování jiného partu. Sidechain je velmi populární v moderní taneční hudbě, kde jsou plochy nebo další držené party "klíčovány" na basový buben. Při úderu basového bubnu se na držených plochách vytváří pulzující rytmický efekt.

- A/D VSTUP
Ve spojení se dvěma A/D vstupy je MODX dokonalým centrem pro libovolné profesionální nahrávací studio nebo počítačový systém pro živé hraní.

- VÍCEKANÁLOVÉ USB AUDIO ROZHRANÍ
Jak se očekává od moderní hudební produkční stanice založené na počítačích, tak model MODX je vybaven profesionálním vícekanálovým USB audio rozhraním se 4 vstupy/10 výstupy. Samozřejmostí je také iOS kompatibilita.

- OVLÁDÁNÍ
Každý umělec chce znít jedinečně. Převzít kontrolu a vystoupit z davu. Přeneste sofistikovanost automatizace tvorby hudby do živého hraní s funkcí Motion Control.

- SUPER KNOB
Super Knob dokáže současně řídit až 128 parametrů v jedné Performanci. To znamená, že můžete řídit téměř cokoli, od mixážních funkcí, jako je hlasitost, panorama a úroveň efektu až po detailní syntezátorové parametry, jako jsou filtry, LFO a operátory.
To znamená 128 parametrů... SOUČASNĚ!
Ovladač Super Knob lze přiřadit také ke druhému pedálovému ovladači FC7, abyste mohli snadno manipulovat se zvukem, když hrajete oběma rukama.

- MOTION SEQUENCES
Motion Sequences jsou v tempu synchronizované, kompletně programovatelné řídící sekvence, které lze přiřadit k prakticky jakémukoliv syntezátorovému parametru a objevit tak zcela nový kreativní způsob programování zvuku.

Pro Motion Sequences jsou na ovládacím panelu také vyhrazeny speciální ovladače, díky čemuž je změna parametrů a manipulace s nimi v reálném čase velice snadná a výsledkem je neuvěřitelná interaktivita a expresivita.

- ENVELOPE FOLLOWER
Funkce Envelope Follower převádí audio do řízeného zdroje pro ovládání téměř jakéhokoliv syntezátorového parametru. Například bicí smyčka může řídit parametry efektu pro cool rytmy nebo nahrávka hlasu může ovládat různé parametry pro hlasový vokodér apod. Jako řídící audio signál lze použít i naživo v reálném čase přiváděný signál na A/D vstup.

- AUDIO BEAT SYNC
ABS (Audio Beat Sync) detekuje rytmus externího zařízení, jako je elektronická bicí sada, automatický bubeník, nebo audio přehrávač připojený do A/D vstupu a synchronizuje MODX apreggiator, Motion Sequencer nebo Song do tempa externího vstupu. Syntezátor MODX "poslouchá" živou hudbu a hraje ve správném tempu.

- CUBASE AI SOUČÁSTÍ BALENÍ
MODX přichází v balení s programem Cubase AI, což je profesionální hudební produkční aplikace od firmy Steinberg, která nabízí integrované nahrávání a editaci.

Technická data

Yamaha MODX 6

- Klaviatura: 61 kláves, polovyvážená
- Initial Touch: Ano
- Maximální polyfonie: AWM2 128, FM-X 64
- Tónový genrátor: AWM2 a FX-M
- Multi timbral: 16 partů (interní), audio input party
- Wave: 5,67 GB (preset), 1 GB (uživatelská)
- Performance: cca 2.000
- Filtr: 18 typů
- Reverb: 12 typů
- Variace: 76 typů
- Insertion (A,B): 76 typů
- Master efekt: 15 typů
- Master EQ: 5 pásem
- 1. part EQ: 3 pásma
- 2. part EQ: 2 pásma
- Displej: 7", barevný, dotykový
- Nahrávání: realtime, overdub, punch in/out
- Kapacita nahrávání: cca 130.000 not
- Rozlišení not: 480 ppq
- Tempo: 5 - 300
- Skladby: 128
- Arpeggio party: 8 simultáních
- Arpeggio presety: 10.239 typů
- Arpeggio uživatelské: 256 typů
- USB TO DEVICE: Ano
- USB TO HOST: Ano
- MIDI IN/OUT: Ano
- Nožní ovladač: : Ano, 2
- Nožní přepínač: Ano, programovatelný
- OUTPUT L/MONO/R: Ano, 6.3 mm, standard phone jacky
- Sluchátkový výstup: : Ano, 6.3 mm, standard stereo phone jack
- A/D INPUT L/MONO/R: Ano, 6.3 mm, standard phone jacky
- Příkon: 16W (při použití adaptéru PA-150)
- Konektor napájení: DC IN (12 V) jack
- Adaptér: PA-150 nebo jiný doporučený firmou Yamaha
- Rozměry: 937 mm x 134 mm x 331 mm Š x V x H
- Hmotnost: 6,6 kg

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátorVideo Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Pátek 26.6.2020 ZAVŘENO

Vážení zákazníci v pátek 26. června budeme mít zavřeno. Naskladňujeme velké ...
23. 06. 2020, 19:01:29

Velký výběr produktů Pioneer DJ

Vážení DJové připravili jsme pro Vás velký výběr produktů pioneer DJ na naší ...
05. 03. 2020, 15:52:09

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.5764 s