dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Pioneer DJ DJM-S5

Pioneer
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


NOVINKA
Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuID shop:43953
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 7 dní a více
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 35 390 Kč
Ušetříte:12 460 Kč
Sleva: 35.21 %
Cena: 22 930 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Pioneer DJ DJM-S5

Tento nový 2 kanálový DJ mixpult ve stylu scratch pro Serato DJ Pro je ideální, pokud chcete provádět scratchingem, nebo experimentovat a rozšiřovat své dovednosti, nebo pokud jste na scéně úplně noví a chcete se rovnou dostat mezi elitu.

Crossfader MAGVEL FADER PRO
Najděte svůj dokonalý pocit scratch feeling s oblíbeným crossfaderem MAGVEL FADER PRO, který obsahuje Feeling Adjust, takže můžete vyladit „váhu“ a získat úroveň odporu, která se vám nejvíce líbí. Můžete si být jisti i robustním designem faderu; montážní osa knoflíku je vysoce tuhá ve vertikálním směru, takže si poradí s technikami energetického scratche.

Efektové páky
Pomocí 2 velkých efektových pák můžete v Serato DJ Pro ovládat až 57 efektů (včetně placených rozšiřujících balíčků). Páčky mají stejnou velikost jako páčky na vlajkové lodi DJM-S11 a můžete je podržet stisknuté nebo je uvolnit, abyste efekt zapnuli/vypnuli, nebo je uzamkli, abyste mohli volně procházet a scratchovat stopy, dokud je efekt nehybný. aplikovaný. K dispozici jsou také 2 banky, do kterých si můžete uložit efekty, díky čemuž získáte rychlý přístup k oblíbeným.

Performance Pads
Buďte kreativní a experimentujte s 13 režimy pad včetně Hot Cue a Sampler. Pomocí 4 Performance Pads na každém decku, které měří 20,6 mm x 20,6 mm, můžete spouštět samply a najít všechny druhy nových způsobů, jak „remixovat“ vaše stopy naživo a přidat do hudby texturu.

Scratch Cutter
Začněte ihned Scratchovat – i když jste to nikdy předtím nezkoušeli. Jednoduše si vyberte jeden ze 6 řezných vzorů a zapněte funkci Scratch Cutter pomocí efektové páčky, poté posuňte ovládací vinyl nebo jog kolečko (při použití ovládání DVS) dopředu a dozadu na decku a DJM-S5 se postará o zbytek. Mixér aplikuje řezací efekt na hudbu v perfektním čase, emuluje oblíbenou techniku Scratche transformátoru, aniž byste museli pohybovat crossfaderem. Tato funkce nabízí skvělý způsob, jak se začít učit Scratchovat; můžete se soustředit na správné načasování pomocí ovládacího vinylu, než přejdete k náročnější technice použití crossfaderu.

Zapněte funkci Crossfader Hot Cue a můžete rychle pohybovat crossfaderem a vytvářet zvuky podobné Scratchování se samply nebo stopou. Pokaždé, když posunete fader od okraje, stopa nebo sample na příslušném decku se přehraje od posledního bodu Hot Cue. Takže můžete rychle opakovat akci, abyste rychle zahráli Hot Cue v rytmu, který používáte k pohybu crossfaderu – vytváříte zvuk podobný Scratchči, aniž byste museli posouvat ovládací vinyl na decku.Napájení sběrnice USB a všestrannost samostatného mixéru
DJM-S5 je vůbec první DJ mixážní pult Pioneer, který můžete napájet přes USB připojení k počítači. Užijte si mimořádnou flexibilitu, kterou nabízí, a pokud používáte přenosné gramofony, svobodu cvičit a hrát doslova kdekoli, kam můžete své pracoviště přenést: na zahradu, do parku nebo dokonce na pláž. Funguje také jako samostatný mixážní pult, takže můžete přehrávat hudbu z různých zdrojů, jako jsou analogové vinylové desky. A i když je mixpult napájen přes USB, produkuje široký jasný zvuk, který přináší to nejlepší ze všech hudebních žánrů.

Technická data

- Šířka: 245 mm
- Výška: 107,9 mm
- Hloubka: 363,5 mm
- Hmotnost: 3,4 kg
- Spotřeba energie: 5V/500mA
- Poměr S/N USB:
108 dB (USB)
94 dB (LINE)
82 dB (PHONO)
75 dB (MIC)
94 dB (AUX)
- Zkreslení:
0,003 % (USB)
0,007 % (LINE)

- Vstupy:
2 FONO/LINE (RCA)
1 MIC (XLR a 1/4palcový Combo Jack)
1 AUX (RCA)
- Výstupy:
1 MASTER (XLR)
1 BOOTH/MASTER (RCA)
2 PHONES (1/4palcový stereo jack, 3,5mm stereo mini jack)
- USB:
2 sady portů USB Type-C (připojení k PC/Mac a napájení ×1, pouze napájení ×1)

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátor
Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Vánoční otevírací doba 2021

Sobota 4. prosince otevřeno 9.00 - 12.00 hodin
Sobota 11. prosince ...
28. 11. 2021, 15:24:51

Pátek 4. června 2021 prodejna uzavřena

V pátek 4. června 2021 je naše prodejna uzavřena. Naskladňujeme pro Vás nové ...
31. 05. 2021, 14:55:01

Vánoční otevírací doba 2020

Od čtvrtka 3. prosince otevřeno pondělí - pátek 9.00 - 17.30 hodin
So ...
01. 12. 2020, 08:47:01
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.0943 s