dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Yamaha YDP S34 WA

Yamaha
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:YDP S34 WA
ID shop:39307
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 23 690 Kč
Ušetříte:3 260 Kč
Sleva: 13.76 %
Cena: 20 430 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Yamaha YDP S34 WA
- Elegantní design a bohatý zvuk
Kompaktní digitální piano Yamaha YDP S34 přichází nejen s bohatým zvukem a přirozeným klavírním úhozem, ale na první pohled upoutá i elegantním a moderním designem, který se stane stylovým doplňkem každé domácnosti. Vybrat si můžete ze tří barevných variant - matná bílá, bílý jasan a matná černá. Vynikající poměr kvalitní výbavy, kompaktního exteriéru a příznivé ceny z YDP S34 dělá ideální nástroj pro začínající i pokročilé hráče nebo studenty ZUŠ.

YDP S34 nabízí 10 vysoce kvalitních zvuků včetně klavírního zvuk světově proslulého koncertního křídla Yamaha CFX, 192 hlasá polyfonie a profesionální funkce jako Damper resonance či Stereophonic optimizer. Z herních režimů můžete využít i hraní dvou zvuků současně (Dual/Layers) a také režim DUO, který je ideální pro hraní dvou hráčů (klaviatura se rozdělí na dvě identické poloviny a žák i učitel mohou hrát spolu, u jednoho klavíru).

- Realistický klavírní úhoz
Digitální piano Yamaha YDP S34 nabízí vyváženou klavírní mechaniku. Kladívková klaviatura je typu GHS (Graded Hammer Standard) s matnými černými klávesami (což zabraňuje nechtěnému klouzání prstů po klávesách).
Dynamiku klaviatury, neboli její citlivost, je možné nastavit ve čtyřech krocích - hard, medium nebo soft a fixed, čímž si odezvu kláves upravíte přesně podle svých požadavků.
K ochraně kláves slouží sklápěcí kryt, jehož součástí je také skládací stojánek na noty.

- Autentický zvuk koncertního křídla Yamaha
To co dělá piano pianem je jeho zvuk. Digitální piano Yamaha YDP S34 obsahuje celkem 10 zvukových rejstříků. Najdete zde vysoce kvalitní zvuky Varhan, Čembala, Smyčců, Elektronických pian a především zvuky Akustických klavírů. YDP S34 se totiž může pochlubit klavírním zvukem světoznámého koncertního křídla Yamaha CFX.

- Dodejte zvuku prostor a hloubku
Vestavěné efekty Reverb reprodukují přirozený dozvuk, který můžete slyšet v koncertních sálech a dalších prostorách. Užijte si atmosféru koncertního sálu, živého koncertu v jazzovém klubu a dalších prostor, to vše v pohodlí vašeho domova.
[Recital hall] - Čistý dozvuk, který můžete slyšet ve středně velkých koncertních sálech používaných pro klavírní recitály.
[Concert hall] - Jasný nádherný dozvuk, který můžete slyšet ve velkých koncertních sálech používaných pro orchestrální představení.
[Chamber] - Použitelný pro komorní hudbu. Intimní dozvuk rozlehlé místnosti se skvěle hodí pro klasické hudební recitály.
[Club] - Živý dozvuk pro živá hudební vystoupení například v jazzovém klubu.

-Funkce pro ještě reálnější zvuk
Aby zvuky zněly ještě lépe - je zde také unikátní zvukový systém Yamaha Acoustic Optimizer, který slouží k obohacení a řízení rezonance pomocí fyzické úpravy zvukových vln a systém Inteligentní akustické kontroly IAC, který zajišťuje frekvenční vyváženost a plnost zvuku při nízké i vyšší hlasitosti. Ať už hrajete potichu nebo nahlas, váš zvuk bude vždy bohatý.

- Inspirující zvukové režimy
Ideální pro učení nebo nacvičování duetů je režim DUO. Ten dovolí dvěma hráčům rozdělit klaviaturu na dvě části se stejným rejstříkem. Využít také můžete funkci Dual, umožňující navrstvit dva zvuky na sebe (např. zvuk Piana a Smyčců).

- Zvukový výkon
Bohatý stereo zvuk je zajištěn zesilovačem o výkonu 2 x 8W a dvojicí reproduktorů o průměru 12 cm, které jsou umístěny na spodní straně nástroje)

- Opravdový hudební zážítek - Stereophonic Optimizer
Pokud chcete cvičit zcela nerušeně, nástroje mají k dispozici 2 sluchátkové výstupy. Díky prostorovému efektu funkce Stereophonic Optimizer bude zvuk při poslechu přes sluchátka ještě realističtější a přirozenější.

- Hrajte, cvičte, nahrávejte
Pro hraní v tempu použijte vestavěný metronom.
Pro každý zvuk je zde jedna ukázková demo skladba (celkem tedy 10 demo skladeb). V YDP S34 je ale až 50 přednastavených skladeb, se kterými můžete hrát a učit se je podle not z přiložené knihy „50 Greats for the Piano“.
Díky vestavěnému rekordéru si můžete nahrát 1 vlastní skladbu do 2 stop. Dvoustopé nahrávání je vhodné např. pro nahrání zvlášť pravé a zvlášť levé ruky a procvičovat pak samostatně jednotlivé ruce s vlastním nastavením tempa.

- Klavírní pedály
YDP S34 je plnohodnotné digitální piano, nechybí tedy u něj ani pedálnice se 3 klavírními pedály. Sustain pedálem, který prodlužuje doznívání zahraného tónu, sostenutovým pedálem, po jehož sešlápnutí doznívají jen tóny právě stisknuté a soft pedálem, který lehce tlumí hlasitost a zjemňuje barvu zvuku.
YDP S34 podporuje funkci Half-Pedal (kdy nástroj rozezná jak moc je sustain pedál stisknutý a tomu přizpůsobí výsledný zvuk. A funkci Damper Resonance, napodobující efekt rezonance nástroje a strun při stisku sustain pedálu.

- Možnosti připojení
Kromě již zmíněných sluchátkových výstupů pro tiché cvičení na YDP S34 najdete také port USB to Host pro připojení nástroje s počítačem. Připojte i svůj iPad nebo iPhone a rozšiřte možnosti nástroje pomocí aplikací Yamaha.

- Obsah balení
Součástí balení nástroje Yamaha YDP S34 je digitální piano, skládající se z nástroje a stojanu s pedálnicí, napájecí adaptér Yamaha, kniha skladeb a manuál. + český manuál.

Technická data

Yamaha YDP S34 WA
- Klávesy: 88
- Mechanika: Kladívková, Graded Hammer Standard (GHS) s černými matnými klávesami
- Pedály: tři
- Funkce pedálů: Damper/Sostenuto/Soft
- Funkce Half pedal: Ano
- Kryt klaviatury: ano
- Rejstříky: 10 zvuků
- Zvukové jádro: Yamaha CFX
- Polyfonie: 192 hlasá
- Digitální efekty: Reverb (4 typy)
- Intelligent Acoustic Control (IAC): Ano
- Stereophonic Optimizer: Ano
- Damper Resonance: Ano
- Funkce: Dual - vrstvení dvou zvuků
- Funkce: Duo - cvičení obouruč
- Metronom: Ano, rozsah tempa: 5-280 bpm
- Transpozice: Ano, rozsah nastavení: -6, 0, +6
- Jemné ladění: Ano, rozsah nastavení: 414.8 - 440.0 - 446.8 Hz
- Nahrávání: 1 skladba, 2 stopy
- Paměť nahrávání: max. 100KB (cca 11.000 not)
- Načtení skladeb z pc: max 10 skladeb
- Paměť celková: max. 900KB (1 skladba cca 100KB)
- Skladby: 10 demo, 50 pianových
- Kompatibilní formáty: SMF (formát 0 a 1)
- Sluchátkový výstup: 2x
- USB To Host konektor pro připojení pc: Ano
- Výkon: 2 x 8W
- Reproduktory: oválné, 2x 12 cm
- Napájení: adaptér Yamaha PA-150B nebo odpovídající
- Funkce automatického vypnutí: Ano
- Příkon: 9 W
- Rozměry: 1 353 x 792 x 296 mm
- Váha: 35,9 kg
- Barva: White Ash - bílý jasan
- Příslušenství: 50 Greats for Piano (Noty), adaptér Yamaha PA-150B, uživatelský manuál v českém jazyce

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátor
Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Sobotní prodej

Opět jako každým rokem budeme mít otevřeno pro vánoční prodej o sobotách a t ...
14. 11. 2017, 13:43:29

Pátek 9. června 2017 otevřeno do 12. hodin

Vážení zákazníci v pátek 9. června bude naše prodejna otevřena do 12. hodin ...
01. 06. 2017, 18:35:38PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.4706 s