dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Yamaha CP88 série

Yamaha
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:CP88 série
ID shop:39747
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 69 999 Kč
Ušetříte:3 069 Kč
Sleva: 4.38 %
Cena: 66 930 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Yamaha CP88 série

Díky více než 100 letům zkušeností v oblasti výroby klavírů a 45 letům inovací syntezátorů se mohou stage piana CP73 a CP88 pochlubit autentickým zvukem akustických i elektrických pian, realistickým klavírním úhozem a intuitivním ovládáním uživatelského rozhraní.

Autentický zvuk klavíru a odezva mechaniky pro náročné klavíristy.

- Zvuk
Zvuk je nejdůležitějším prvkem každého hudebního nástroje. Stage piana CP73 a CP88 jsou vybaveny širokou paletou zvuků klavírů, pianin, elektrických pian a dalších klávesových zvuků pro hraní libovolného hudebního žánru.

- Prémiová akustická křídla Yamaha
Modely CP73 a 88 jsou vybaveny třemi prémiovými koncertními křídly: Yamaha CFX, Yamaha S700 a Bösendorfer Imperial 290. Tyto klavíry poskytují plný dynamický výraz a pečlivě nahrané nuance zvuku.[ CFX ] Vlajková loď mezi koncertními křídly, Yamaha CFX s délkou 9 stop (275 cm) vzniklo po dlouhých 17 letech vývoje. CFX nabízí brilantní výšky, mohutné basy s neuvěřitelným dynamickým rozsahem a silnou projekcí přes celý symfonický orchestr.[ Bösendorfer ] Bösendorfer je jedinečný mezi výrobci klavírů, protože jako jediný výrobce na světě stále využívá tradici návrhů vídeňské ruční řemeslné práce. Toto vytváří vřelé basy, zpěvné výšky a bohaté tónové barvy, známé jako "vídeňský zvuk". 8-oktávový model Imperial 290 (s délkou 290 cm) je vlajkovou lodí klavírů značky Bösendorfer. Rozšířený rozsah v basových tónech rezonuje s každým úderem klávesy a masivní rezonanční deska podporuje projekci ve všech frekvencích.[ S700 ] Model S700 je ručně vyráběné akustické křídlo postavené špičkovými uměleckými řemeslníky společnosti Yamaha. Má sílu prosadit se v aranžích, avšak nabízí také jemnost a expresivitu v sólových partech. Zvuk klavíru S700 je jedním z nejpopulárnějších klavírních zvuků u pódiových syntezátoru S90ES a S90.

- Akustická pianina Yamaha
[ U1 ] Model U1 je nejpopulárnější pianino na světě. Zvuk U1 v nástrojích CP73 a CP88 nabízí vintage, dobře vyhraný a používaný charakter. Díky tomu je perfektní pro každou hudbu, která potřebuje atmosféru a autentický zvuk pianina.[ SU7 ] SU7 je vlajková loď akustických pianin Yamaha. SU7 nabízí bohatý rezonující tón také díky kladívkům, které sdílí s koncertním křídlem CFX.

- Elektronická piana a klávesové zvuky
[ Yamaha CP80 ] Yamaha představila elektronické klavíry CP80 a CP70 v roce 1978 a poskytla hudebníkům skvělý zvuk klavíru, který se může prosadit i v živé kapele. Zvuk CP80 na CP73 a CP88 je intenzivní a bohatý s širokým dynamickým rozsahem.[ 78 Rd ] Elektrické piano 78 Rd má široký dynamický rozsah, vysokou kvalitu a skvěle se hodí pro efektování. Vhodné je pro všechny hudební žánry.[ 75 Rd ] 75 Rd má výraznější ruchy a víc "funky" zvuk elektrického piana, díky čemuž se skvěle hodí pro hudbu vyžadující atmosféru a charakter.[ 73 Rd ] 73 Rd má vintage, bohatý a vřelý zvuk elektrického piana, který se skvěle hodí pro balady a doprovod zpěváků.[ Wr ] Elektrické piano Wr nabízí jak vintage zvuk, tak i moderní verze s širokým dynamickým rozsahem.Varhany, Clavi a další klávesové zvuky:CP73 a CP88 nabízejí také širokou škálu dalších klávesových zvuků, včetně: různých typů varhan, clavi, FM piana a další, abyste s nástrojem mohli hrát v jakékoliv situaci.

- Syntezátory, smyčce a další
CP73 a CP88 obsahují syntetické zvuky pro potřeby jakéhokoli koncertu nebo vystoupení. Rozdělené, navrstvené nebo sólové vřelé pady, svěží smyčcové nástroje, hluboké syntetické basy, zvuky kategorie synth lead a synth brass a další. Uživatelské rozhraní typu "jedna k jedné" u modelů CP umožňuje interakci v reálném čase pro okamžité vytvoření požadovaného zvuku.

- Efekty
CP73 a CP88 obsahují rozsáhlou vestavěnou sekci efektů pro vytváření vlastního a jedinečného zvuku. Každá ze tří sekcí (Piano sekce, Electric piano sekce a Sub sekce) obsahuje samostatné efekty. Jsou zde k dispozici také hlavní (master) efekty, jako je delay, reverb a hlavní EQ se samostatným vyhrazeným ovládáním pro snadnou úpravu zvuku v reálném čase.

- VCM (VIRTUAL CIRCUITRY MODELING) efekty
Virtuální modelování obvodů (VCM) obnovuje zvuk a chování klasických vintage efektů a špičkových studiových signálových procesorů pomocí modelování obvodů do úrovně originálních analogových prvků.

- Úhoz
Cílem nástroje je, aby umožnil hudebníkovi vyjádřit svou jedinečnost. CP73 a CP88 představují klávesovou mechaniku navrženou s odkazem na více než 100 let zkušeností s výrobou akustických klavírů, díky které mají klavíristi k dispozici potřebou odezvu pro maximální expresivitu.

CP88: Rychlá a pohotová klaviatura navržená pro klavíristy
CP88 nabízí dřevěnou vyváženou kladívkovou klaviaturu s rozsahem 88 kláves, se třemi senzory pod každou klávesou a s povrchem potaženým umělou slonovinou a umělým ebenem. Jde o nejrychlejší mechaniku u stage piana na trhu navrženou společností, která má více než 100 let zkušeností s výrobou akustických klavírů pro profesionály, kteří požadují to nejlepší.Klaviatura Natural Wood (NW) nabízí vyvážení a odezvu, kterou klavíristi očekávají. Přidáním různé hmotnosti a vyvážením klaviatura reprodukuje pocit kladívek akustického klavíru: těžší ve spodních polohách a lehčí v horních oktávách. Syntetický eben a syntetická slonovina na povrchu kláves jsou lehce porézní, což poskytuje hráči jistotu při dotyku a zabraňuje nežádoucímu klouzání prstů z kláves. Díky tomu můžete přesně hrát i při dlouhých vystoupeních a cvičení. Konečně, třetí snímač umožňuje rychlou repetici známou z akustických klavírů, kdy jednotlivé tóny znovu zazní bez nutnosti úplného uvolnění klávesy. Díky tomu je rychlá hra snadnější. A to je jedním z hlavních důvodů, proč klavíristé dávají přednost křídlům před pianiny.

- Design
CP73 a CP88 jsou navrženy tak, aby odolaly nástrahám přepravy a nabízejí extrémně intuitivní ovládání.

- Přímé, okamžité a kompletní ovládání zvuku
Díky svému uživatelskému rozhraní typu "jedna k jedné" vám CP umožňuje přímou, okamžitou a úplnou kontrolu nad zvukem, ať už při produkci na pódiu nebo ve studiu. Není zde žádné programování, struktura menu nebo vyhledávání na webu. Intuitivní rozhraní modelů CP umožňuje rychle a snadno rozdělovat, vrstvit a tvořit zvuky přímo z předního ovládacího panelu nástroje.

- Konektivita
CP73 a CP88 lze připojit a integrovat do vašeho domácího studia nebo sestavy pro živé hraní díky vestavěné USB MIDI a audio konektivitě.

- Měkký přepravní obal
Pro modely CP73 a CP88 jsou k dispozici volitelné měkké přepravní obaly. Oba obaly mají kolečka a jsou vybaveny kapsou na zip pro uložení pedálů a příslušenství. NENÍ SOUČÁST BALENÍ!

- Stojan na noty
Pro CP73 a CP88 je k dispozici volitelný stojan na noty /YMR-04) – skvělý pro umístění not nebo mobilního zařízení. NENÍ SOUČÁST BALENÍ!

Technická data

Yamaha CP88 série

- Šířka: 1298 mm
- Výška: 141 mm
- Hloubka: 364 mm
- Hmotnost: 18.6 kg

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátorVideo Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Sobotní prodej

Opět jako každým rokem budeme mít otevřeno pro vánoční prodej o sobotách a t ...
14. 11. 2017, 13:43:29

Pátek 9. června 2017 otevřeno do 12. hodin

Vážení zákazníci v pátek 9. června bude naše prodejna otevřena do 12. hodin ...
01. 06. 2017, 18:35:38PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 1.0755 s