dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Korg Monotron DELAY

Korg
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:KRMONODELAY
ID shop:40631
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: malé spotřebiče --- 10 Kč
Stará cena: 1 699 Kč
Ušetříte:179 Kč
Sleva: 10.54 %
Cena: 1 520 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Korg Monotron DELAY

Korg nyní vkládá vzrušující zážitek s analogovým syntezátorem do rukou komukoliv.

Vezměte si analog s sebou kamkoliv: To bylo téma, které stálo za vznikem bateriemi napájené verze analogového syntezátoru Korg do dlaně, nazvané posléze Monotron. Nyní dostává výkonný a oblíbený Monotron další dva nové sourozence. Monotron Duo se dvěma oscilátory nabízí schopnosti X-MOD pro generování ještě mnohem extrémnějších zvuků. Monotron Delay je vybaven efektem Space Delay, který produkuje intenzivní analogový efekt Echo. U obou modelů se hraje na klaviaturu s ribbonovým kontrolerem a novými funkcemi. Jednoduché ovládání a použití Monotronu (5 knobů a 1 spínač) je živé a sympatické, slibuje hodiny zábavy a hudebního vyjádření.

Náhodní uživatelé i specializovaní odborníci velmi rychle zvládnou tvorbu melodií, DJ mohou vytvářet báječné efekty na pódiu, zatímco zavedení hráči mohou občerstvit představení analogovými vstupy možnosti jsou prakticky neomezené. Popadněte Monotron, Monotron Duo, nebo Monotron Delay a vstupte do světa vzrušujících analogových syntezátorů.

- Kombinace klasického analogového syntezátoru / efektu Space Delay
Nezaměnitelnou součástí klasického zvuku analogového syntezátoru byl dobrý Delay. Spíš více než méně tento Delay vycházel z páskového echa, dokud nebyl vyvinutý odpovídající digitální Delay. Monotron Delay je analogový syntezátor, optimalizovaný pro zvukové efekty. Kromě analogového oscilátoru, filtru a LFO, je také vybaven efektem Space Delay, který je nepostradatelný pro bleskové, kosmické zvuky. Monotron Delay dokonce reprodukuje výškové změny, které se projeví, když změníte Delay time, podobně, jako tomu bylo u analogového páskového echa. Tento hutný a teplý Delay dodá vašim analogovým zvukům autentičnost!

- Dual-Waveform LFO
Vzorky Low Frequency Oscilátoru (LFO), využívané k modulaci výšky, nyní nabízejí výběr ze dvou tvarů vzorku nový čtvercový plus tradiční trojúhelníkový. Oba parametry, Rate (rychlost) i Intensity (hloubka) lze nezávisle nastavit. Krom toho, trimem na zadním panelu můžete plynule upravit tvar/směr trojúhelníkového vzorku nebo šířku pulsu čtvercové vlny, takže máte další stupeň volnosti. V souvislosti s Delay, může LFO vytvářet oslnivé efekty a nabízí tak jedinečné možnosti zkrášlení vašich songů.

- Široký rozsah ribbon klaviatury
Klaviatura Monotron Delay s ribbon kontrolerem je vybavena 4-oktávovým rozsahem. Tento design umožňuje ovládat výšku ještě agresivněji a dynamičtěji, což z Monotronu Delay činí silnou zbraní pro DJ, kteří potřebují do davu pouštět neodolatelné zvuky. Inverzní bílé klávesy a ozdůbky na těle pod speciálním osvětlením září, takže je Monotron Delay ideální pro úderné vizuální efekty v jakémkoliv klubovém prostředí.

- Klasické filtry Korg
Specifický tón analogového filtru (VCF) může dramaticky změnit a obohatit celkový zvuk. Monotron využívá tentýž proslavený VCF obvod, jako klasické, semi modulární syntezátory KORG MS-10 a MS-20. Ty přišly na trh asi před 30 lety, a přesto jsou i dnes oblíbené kvůli svým agresivním, dynamickým filtrům. Knob VCF Cutoff nastavuje frekvenci zvuku filtru, knob VCF Peak přidá zesílení. Výkonný filtr je základním prvkem každého analogového syntezátoru, aplikuje dramatické změny zvuku a dodává mu intenzivní osobitost, která je klíčová při živém hraní.

- Libovolně propojitelný filtr
Vstupní jack (AUX), vestavěný v kompaktním těle Monotron Delay umožňuje umístit libovolný zdroj audio signálu do signálové cesty Monotron Delay, přímo před analogový filtr. Tím získáte skvělou možnost zapojit KAOSSILATOR, kytaru nebo digitální audio přehrávač do Monotronu a využít úpravy zvuku pomocí efektů filtru.

- Vezměte si analog s sebou kamkoliv
Monotron Delay má vestavěný mini reproduktor. To znamená, že díky napájení na baterie a kompaktní velikosti, můžete využít Monotron Delay kdekoliv a kdykoliv. Je zde také sluchátkový výstup, který využijete při tvorbě zvuků doma, při nahrávání, nebo po zapojení do zesilovače či PA systému.

- Space Delay nabízí analogová echa
- Nový LFO s volitelným vzorkem trojúhelníku nebo čtverce
- Široký rozsah klaviatury s ribbonem
- Originální analogový (VCF) filtr, převzatý z klasických MS-10 & MS-20
- Aux vstupní jack umožňuje aplikovat filtr na libovolný audio zdroj
- Vestavěné ozvučení a napájení z baterií nabízí možnost hrát analogovým zvukem kdekoliv
- Sluchátkový jack pro tichý režim

Splátky

ESSOXCena je nízká pro splátkový prodej.

Video Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Pátek 26.6.2020 ZAVŘENO

Vážení zákazníci v pátek 26. června budeme mít zavřeno. Naskladňujeme velké ...
23. 06. 2020, 19:01:29

Velký výběr produktů Pioneer DJ

Vážení DJové připravili jsme pro Vás velký výběr produktů pioneer DJ na naší ...
05. 03. 2020, 15:52:09

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.4835 s