dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Korg Pa4X Oriental 61

Korg
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:KRPA4X61O
ID shop:40642
Záruční doba:24 měsíců
Expedice:

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

do: 7 dní a více
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 99 900 Kč
Ušetříte:8 970 Kč
Sleva: 8.98 %
Cena: 90 930 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Korg Pa4X Oriental 61

- Vyberte si hudebního partnera na hraní dokonalých orientálních vystoupení.
Profesionální aranžér Pa4X ORIENTAL je více než jen klávesový nástroj. Je vaší doprovodnou kapelou a hudebním režisérem. Ať jdete hrát jakoukoli hudbu, od západní po orientální - arabskou, perskou, tureckou - Pa4X ORIENTAL to zvládne.

Ideální na komponování, nahrávání a kombinované použití, intuitivní Pa4X ORIENTAL v rukách sólového klávesového hráče a baviče opravdu ožívá. A tak, jako nikde jinde, je v centru pozornosti hladká obsluha a špičkový zvuk klávesového nástroje. Za tímto účelem byl každý aspekt pokrokové série profesionálních aranžérů KORG revidovaný a vylepšený, čehož výsledkem je Pa4X ORIENTAL - nástroj bez konkurenta. Zcela nové zvukové jádro EDS-X (Enhanced Definition Synthesis - Expanded) nabízí neslýchaný realismus a velmi detailní zvuky. Exkluzivní technologie KORG DNC (Defined Nuance Control) produkuje velmi přesvědčivé sólové nástroje. Partnerství s Waves Audio a TC Helicon přináší nejmodernější audio procesing a vokální efekty. Orientální verze přichází s bonusovým balíčkem obsahujícím nejefektivnější dostupné hudební zdroje z prvotřídních knihoven Středního východu.

- ORG s potěšením oznamuje Pa4X OS NEXT, nový operační systém pro Pa4X Professional Arranger.
Pa4X OS NEXT má nový svěží přístup k oceněnému aranžéři Pa4X, s novým luxusním tmavým a výrazným zobrazením, a novými technologickými zdokonaleními výkonných funkcí, aby poskytl krásný současný hudební materiál naší oceněné vlajkové lodi mezi aranžéry.

Jedná se o víc než o jednoduchou aktualizaci, je to jako úplně nový aranžér Pa série, protože OS zvedl ještě výš laťku toho, co profesionální aranžér dokáže. Proto mluvíme o svěžím přístupu, protože jsme hledali cestu, jak vytvořit pro hudebníky z celého světa ten nejvýkonnější aranžér.

Jako obvykle, Korg nabízí tento update operačního systému všem uživatelům zdarma. Od začátku našeho dobrodružství Pa-série jsme se vždy pokoušeli pomocí systémových aktualizací nabízet nové úžasné vlastnosti (zatímco některé jiné společnosti aktualizovaly dalším nástrojem). KORG Professional Arranger je navržen tak, aby rostl a lety zvyšoval svoji hodnotu.

Kromě zvyšujícího se výkonu ve volně dostupných aktualizacích softwaru chrání klávesové aranžéry Korg svou hodnotu čtením zvukových dat a stylů našich starších modelů. Když si myslíte, že je čas přejít na váš další aranžér, uděláte to se všemi vašimi zvuky, skladbami a styly.

- Nový tmavý GUI (Graphical User Interface)
Profesionální aranžéry KORG měli první dotykový displej, což vytvořilo mnohem snadnější a přirozenější interakci mezi nástrojem a hráčem. Od té doby hudebníci na celém světě oceňují výkon a uživatelskou přístupnost dotykového displeje. Pa4X OS NEXT to posunul na novou úroveň s ještě atraktivnějším a jednodušším použitím. Netřeba se učit zcela nový způsob práce, místo toho si můžete užívat náš pokročilý GUI.

Vývoj hlavní obrazovky Pa série v průběhu roků
S Pa4X OS NEXT nadále nabízíme totéž uspořádání elementů GUI, takže je najdete tam, kde je očekáváte, zatímco barevný kontrast posouvá relevantnější komponenty do popředí a statické elementy do pozadí, aby nerušily. Barevné odlišení je ještě zřetelnější, což vám pomůže usměrnit výkon Pa4X OS NEXT ve světě plném barev.

- Přímé čtení uživatelských samplů z disku
Paměť uživatelských samplů je nyní více než trojnásobná! Můžete nahrát 1.5 GB uživatelských vzorků, ze kterých se stanou 3 GB při použití našeho rychlého kompresního algoritmu.

- Lehké kopírování Keyboard setů
Nyní můžete kopírovat Keyboard Sety mezi styly a položkami SongBook pro jednodušší programování jiných skladeb a stylů.

- Vylepšené sólové mono nástroje
Parametry Mono Legato a Portamento Time byly upraveny tak, aby byly monofonní sólové nástroje při hraní legato ještě realističtější. Jemným doladěním časování a natažení při spojování not hraje nyní zvuk hladší, takže je přitažlivější pro hráče a publikum. Přidali jsme několik nových zvuků na ukázku této nové vlastnosti.

- Vylepšené organy
Elektrofonických varhany jsou v mnoha hudebních stylech velmi důležité a stránka Drawbars byla vyladěna tak, abyste se cítili jako při konzole klasického organu. A také jeho zvuk byl vylepšen tak, aby zněl ještě lépe!

- Unifikované menu Record
Když stisknete Record, nyní si můžete vybrat co chcete nahrávat - nezávisle od aktuálního operačního módu. Nahrávejte styly, skladby, pady, vstupujte do Quick Record songu nebo Creator Bot stylu, a také nahrávejte vše do MP3 souboru: nyní si můžete rychle a snadno vybrat jakékoliv nahrávání.

- Vylepšený Quick Record
Quick Record je rychlý způsob, jak vytvořit vaše vlastní skladby s doprovodem našich stylů. Nyní je mnohem přímočařejší vytvořit skladbu stejně jako na hlavní stránce s použitím jen několika indikátorů v mixu. Neztratíte kreativitu během nastavování parametrů.

- Zapojte se!
Nyní je velmi jednoduché připojit malé klaviatury, mixážní pulty, perkusivní pady - celý katalog naší série kontrolérů KORG nano! Pouze je zapojte do portu USB HOST, vyberte MIDI Preset, a jste připraveni hrát s pad kontrolérem, druhou klaviaturou nebo dálkově ovládat váš zvuk.

- Obecné vylepšení
Dále jsme přidali možnost najednou vybrat více položek Song Booku, zamknout vybrané Keyboard Sety, dálkově ovládat funkci Synchro Start / Stop přes MIDI, a samozřejmě jsme upevnili a vyladili výkon celého systému.

- Pa4X operační systém v2.0
Operační systém v2.0 pro Pa4X přináší nové vzrušující možnosti, vylepšuje dosavadní funkce a zpřehledňuje uživatelské rozhraní. K tomu přidává nové zvuky a styly. Tato nová verze OS dělá nástroj snadněji hratelným a univerzálnějším.

- Nové styly, zvuky a bicí sady
Přidány jsou mnohé nové styly v žánrech Pop, Ballad a Dance. Většina stávajících stylů byla revidována a vylepšená. Nové styly znějí velmi moderně. Dance styly jsou zvláště vhodné pro nové KAOSS FX.

Nové zvuky a bicí sady jsou většinou postaveny na nových samplech, včetně velmi expresivního Italian Grand Piana, několika majestátných chrámových varhan, velmi realistických saxofonů, akordeonů, bandoneon a nových syntezátorových Leads a Pads. Přidali jsme jednu další banku User Drum Kit s dalšími 128 paměťovými místy (spolu 256).

Editování stylů je nyní jednodušší, s vylepšeným testovacím módem a editovací stránky Mixer / FX jsou také dostupné v módě Style Record. Nyní můžete editovat styl, aniž byste museli přepínat mezi módy Style Play a Record. Také uvidíte přehled nahraných akordických variací na stránce Chord Variation.

- KAOSS FX
Dříve nevídané KAOSS FX vám dávají kreativní způsob ovládání vaší hry. Od jemného morfingu mezi typy Variací a Drum kitů, detailního mixu mezi zvuky doprovodu, živého přetváření běžících rytmů, až po velmi radikální DJ efekty, páskové echa a arpeggia, můžete přidat ještě více živosti jakémukoliv stylu nebo MIDI songu s pomocí snadno ovladatelných kompozičních možností. Překročte hranice presetové hudby!

KAOSS FX jsou dostupné také při nahrávání MIDI nebo MP3 songu, takže vaše hra zůstane zachována.

- Style Creator Bot, Chord function, Chords Sequencer
Style Creator Bot (dříve známý jako MIDI Song to Style Converter) nyní automaticky vytváří styly z MIDI Songu, přičemž také generuje Chord Sequence z akordů songu.

Funkce Detect Chord skenuje stopy MIDI skladby a hledá akordy, pak je uloží jako Chord eventy aby mohly být čteny na stránce Lyrics nebo Score. Toto se hodí na přidávání akordických značek do songu, který je nemá, nebo na úpravu akordických značek po provedení songu.

Také bylo vylepšeno přehrávání a nahrávání Chord Sequencer. Nyní se používá mnohem jednodušší a malý symbol ukazuje, zda je sekvence momentálně dostupná.

- Keyboard Sety, aktualizované User a Direct banky
Split Point je nyní možné uložit pro každý Keyboard Set. To znamená, že máte různé Split pointy pro každý Keyboard Set vyvolaný z položek Style nebo SongBook, což umožňuje detailnější nastavení přirozeného rozsahu nástroje.

User a Direct banky můžete nyní přejmenovat, abyste měli více personalizovaný soubor vlastních stylů, Pad a Keyboard Setů. Vlastní názvy se zobrazí v oknech Selection a položky naleznete mnohem rychleji.

- MIDI připojení
MIDI přenos je nyní možný i přes USB HOST porty (jako doplnění k USB DEVICE a MIDI portům). To umožňuje snadné připojení kontrolérů jako jsou digitální piana (například náš Havian 30), anebo KORG nano a micro série bez potřeby speciálních adaptérů.

- Song Book
Song Book se stal intuitivnějším a přizpůsobivějším. Styly nebo songy mohou být nahrazeny stávajícími položkami Song Booku, abyste je mohli editovat, nebo použít jako výchozí šablony pro nové položky. Také můžete číst songy z externího Direct Song Booku, který rozšíří vaši interní databázi během hraní.

- Další
Nastavení citlivosti mikrofonního audio vstupu je nyní snazší a přesnější díky detailnímu Mic Input metru.

Přídavné preference umožňují hru lépe přizpůsobit vašemu stylu, s více volbami pro Style To Keyboard Set Mode, MIDI IN Note Off Velocity a Video Interface Mode (nyní je uložen při vypnutí nástroje).

Tato aktualizace přináší pár menších oprav a vylepšení pro plynulejší obsluhu.

- Vyberte si toho správného pomocníka, který vám pomůže dosáhnout špičkových hudebních výsledků.

KORG se už po dekády na hudebním poli plně věnuje vývoji inovativních technologií, což nejlépe dokladují jeho modely od legendárního Donca-matic až po celosvětově nejlepší hudební pracovní stanice současnosti. Vlajková loď značky, tedy model Pa4X Professional Arranger, pak v této tradici pokračuje a přináší řadu vylepšení v každém směru. Proto je také Pa4X Professional Arranger mnohem víc než jen keyboard. Je to vlastně kompletní kapela, kterou máte za zády, jsou to současně vaše doprovodné zpěvy nebo taky váš zvukový či efektový inženýr, zkrátka vše v jednom - a jsou vždy po ruce!

Pa4X je ideální nástroj pro komponování nebo nahrávání hudby, pod rukama hráče je to vskutku živoucí hudební organismus. A nikde jinde není špičkový zvuk a plynulé ovládání takovou prioritou jako tady. Skutečně každý detail byl u tohoto profesionálního arranger keyboardu přepracován a vylepšen, takže nový Pa4X nemá konkurenci. Zcela nový EDS-X (Enhanced Definition Synthesis - Expanded) zvukový engine nabídne nepřekonatelný realismus a neuvěřitelně detailní zvuky, využívaje k tomu masivní zásobu PCM dat, která je mimochodem 10 krát větší než u předchozích modelů. Exkluzivní technologie DNC (Defined Nuance Control) pak s dosud nebývalou přesností rozezvučí sólové nástroje. Výsledkem spolupráce se společnostmi Waves Audio a TC Helicon je bezchybné zpracování audio dat a profesionální vokální efekty. Plus tu samozřejmě najdete tuny nových zvuků, bicích sad anebo Stylů, které vám pomůžou realizovat se bez omezení v jakémkoliv hudebním žánru.

- Nový Pa4X
Aranžér keyboardy zn. KORG, počínaje původním SAS-20; přes i, iS a iX série až po vysoce oceňovanou Pa sérii, používají stovky tisíc profesionálních muzikantů po celém světě. Pa4X se tedy pyšní bohatou historií, kterou doplňuje o zcela nové technologie a progresivní myšlenky, převzaté od špičkových hudebních profesionálů. Výsledkem je kombinace nekompromisní zvukové kvality, intuitivního ovládání a inovativních funkcí - to vše zabaleno v moderním, odolném a přitom stylovém hliníkovém nástroji.

- Parádní zvuk
Pa4X se spoléhá na vylepšený KORG EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) zvukový engine a hned od začátku k okamžitému hraní nabídne více než 1.500* zvuků. Tato realistická kolekce obsahuje nespočetné množství zvuků klasických a moderních keyboardů, elektronických a akustických nástrojů nejrůznějších žánrů od techna až po folk. Mezi těmito zvuky najdete třeba i nové multi layer stereo koncertní piano (včetně rezonance damper pedálu), plus třeba zvuky elektrických pian převzaté z vyhlášeného piana KORG SV-1. Nový Pa4X byl dále vybaven také četnými dechovými nástroji, smyčci nebo basy - včetně akustických a elektrických kytar. Jednotlivé zvuky byly pečlivě nahrávány za pomoci nejmodernějších metod, tak aby následně reprodukovaný zvuk byl přesný do nejmenších detailů.

Pomocí ovládacích prvků, jako jsou tři přepínače s přiřaditelnou funkcí nebo čtyřcestný joystick, lze za přispění pokročilé technologie DNC (Defined Nuance Control) reprodukovat veškeré, i ty nejdrobnější nuance při artikulaci tónu akustických nástrojů a vytvářet tak ultrarealistická, expresivní vystoupení - to vše přitom třeba i v reálném čase. Oživte svá sóla třeba nezaměnitelným saxofonem, trumpetou nebo klarinetem; autentičtější pak bude díky této technologii třeba taky pizzicato v sekci smyčcových nástrojů apod.

Více než 90* autentických bicích sad - včetně Ambient Drum - vdechne život každé rytmické pasáži; funkce Drum Family Easy Editing přitom nabízí komplexní kontrolu hlasitosti, výšky tónu, EQ, a jiných parametrů. Dalších 400 MB* uživatelské paměti umožňuje rychle a snadno doplňovat nové zvuky nebo využívat KORG, WAV, AIFF, a SoundFont™ formáty. U Pa4X si navíc můžete vychutnat také zcela komplexní možnosti nahrávání a editace samplů.

- Plynulé ovládání; intuitivní design; fantastický feel
Obě nabízené verze, tedy Pa4X 76 a Pa4X 61, jsou vybaveny zcela přirozenou, polovyváženou klaviaturou s dynamikou a aftertouch. Dotykovou citlivost (dynamiku) přitom lze nastavit podle herní techniky a dalších potřeb každého hráče - ať už jde o začínajícího muzikanta nebo náročného profesionála.

Hlavní panel byl optimalizován tak, aby veškeré ovládací prvky byly umístěny zcela ergonomicky a jejich ovládání tak bylo maximálně intuitivní a přehledné. Velký, jasně podsvícený a zcela nový kapacitní TouchView displej se může pochlubit přepracovaným grafickým rozhraním, které je ještě lépe čitelné i v horších světelných podmínkách. Celou obrazovku lze přitom naklonit dopředu či zpátky tak, abyste v každé situaci dosáhli ideálního pozorovacího úhlu! Potřebujete najít tu skladbu, Styl nebo soubor, který chcete použít? Víceúčelová funkce vyhledávání Search jej najde za vás - a to rychle! Styly a Keyboard Sety lze načíst přímo z USB disku - není potřeba tato data ukládat do vnitřní paměti nástroje.

Pro ty, kteří hledají řešení „vše v jednom“ neboli all-in-one, je tu volitelné příslušenství ve formě PaAS Speaker System. Tento jednoduše použitelný doplněk umožňuje vychutnat si spektakulární zvuk nástroje jak doma, tak venku při vystoupeních. Jedná se o ozvučný systém se dvěma zesilovači a pěti reproduktory, který se přikládá přímo k vaší Pa4X. Nejlepší na tom ale je, že instalace tohoto dodatečného ozvučení je otázkou pár vteřin, nepotřebujete k ní žádné nástroje, kabely ani napájení.

- Je to stylové
Každý Styl je vlastně kompletní hudební prostředí, určené k přehrávání konkrétního hudebního žánru – a v Pa4X najdete více než 500* těchto Stylů. Vyzkoušejte si hru s těmito styly, které pokrývají nejrůznější hudební žánry od minulosti až po nejžhavější současnost. Tyto styly byly vytvořeny mezinárodním týmem hudebních profesionálů tak, aby mohly nabídnout nebývalé herní zážitky. V nabídce jsou zcela nové Styly, zatímco mnoho stávajících bylo přepracováno či doplněno novými zvuky, vylepšenými efekty nebo upraveným smixováním zvuků. Vedle bicích, perkusí a basů může každý ze Stylů dále nabídnout instrumentální party, které se rozvíjí podle vašich akordů nebo vokálů, případně také tempo. V režimu Guitar Mode 2 jsou kytarové stopy jednotlivých Stylů mnohem autentičtější než kdy dřív. Navíc každý ze Stylů lze rozšířit pomocí čtyř Padů. Každý Pad přitom může obsáhnout jednorázový nebo opakovaný riff, perkusní part, akcentované tóny nebo dokonce zvukový efekt. Do těchto Padů si navíc můžete přímo naprogramovat vlastní riffy a fráze. A samozřejmě každý Styl je vybaven tradičním prvky, jako jsou Intro, Variation, Break, Fill-In, Endings - a to dokonce s odčítáváním (count-in). Nadto lze vytvářet vlastní, zcela nové Styly, nebo upravovat ty které již existují.

Velmi užitečná funkce Chord Sequencer dokáže v režimu Style Play rychle nahrávat a zasmyčkovat (loop) vaše akordické postupy; to se hodí nejen při cvičení, ale můžete si tak uvolnit levou ruku při živém vystupování. Takto nahrané Chord Sequence lze navíc ukládat jako Styl nebo jako položku do databáze SongBook.

- Ty nejnovější Styly kdykoliv po ruce!
Díky nové možnosti konvertovat SMF (Standard MIDI File) soubory na Styl si můžete jednoduše a rychle vytvářet styly z nejnovějších skladeb! Stačí jenom opatřit si příslušný Standard MIDI File soubor, nahrát ho do Pa4X a vestavěný konvertor ho rychle přemění na komplexní Styl, který už můžete ukládat a dál s ním pracovat kdykoliv podle potřeby. Tuto kombinaci nejmodernějších stylů s neuvěřitelnými zvuky KORG musí ocenit každý hudební fanda!

- Efekty ve studiové kvalitě
KORG je vyhlášen svými efekty studiové kvality a Pa4X obsahuje skutečně to nejlepší z kolekce těchto efektů. U doprovodných (accompaniment) stop lze využívat 4 Insert a 3 Master efekty, zatímco pro real-time klávesové stopy použijete 1 Insert a 2 Master efekty. Na výběr je přes 140 typů efektů, včetně různých druhů reverbu, delay, vintage stomp box simulací, simulací zesilovačů nebo reproskříní, a mnoho dalšího. Každá ze stop dale nabízí EQ s možností nastavení pro Low, Mid a High, v režimu Song Play lze uložit uživatelskou EQ stopu - takže vaše skladby budou znít skvěle v každém akustickém prostředí. Finální efekty jsou výsledkem dlouhodobé spolupráce mezi značkou KORG a společností Waves Audio®, celosvětovým lídrem v oblasti studiových mastering efektů. Přiložená aplikace Waves MAXX AUDIO™ nabízí čistější a silnější zvuk, který tak snadno můžete přizpůsobit vašim potřebám nebo s její pomocí korigovat někdy problematická živá vystoupení.

- TC Helicon® Voice Processor
Dlouholetá spolupráce mezi značkou KORG a světovou špičkou ve zpracování vokálů tj. společností TC Helicon®, pokračuje také u modelu Pa4X. Technologie TC Helicon Voice Processor zajišťuje, že zpracovávané vokály budou v nejvyšší možné zvukové kvalitě: k dispozici jsou až 4 realistické hlasy, všechny je přitom lze kontrolovat pomocí keyboard nebo MIDI eventů. Dostupné efekty pro vokál zahrnují také Double, µMod, Reverb, Delay, Filter, HardTune, Pitch Correction plus Compressor, EQ, Gate, apod. Na čelní panel byla přidána otočná tlačítka (3) a tlačítka (3) speciálně pro rychlé a snadné řízení nejdůležitějších parametrů Voice Processoru. Další exkluzivní funkcí je pak adaptivní nastavení vstupu mikrofonu, který tak monitoruje vstupní signál a automaticky koriguje parametry jako jsou Adaptive Gate, EQ, Compression a the De-Esser tak, aby pořizované vokály byly čisté a ve studiové kvalitě. Stačí jenom zapnout váš mikrofon na symetrický XLR vstup (podporuje phantom power) a Pa4X už udělá ten zbytek!

- XDS Dual Player/Recorder
Duální přehrávač a rekordér neboli XDS Dual Player & Recorder je vybaven crossfade táhlem, které slibuje nekonečnou zábavu a možnosti editace záznamů; zatímco jeden přehráváte, můžete druhý nahrát a pak je smíchat navzájem - nebo třeba vytvářet playlisty pro automatický playback. Současně lze přehrávat dva různé MP3 nebo MIDI soubory. MIDI soubory a dokonce také MP3 soubory lze transponovat, zpomalovat či zrychlovat. Za pomocí funkce Marker se můžete okamžitě přesouvat na předem určená místa ve skladbě nebo vytvářet smyčky. Podporován je “MP3+G” (také známý jako MP3+Graphics) formát a další oblíbené formáty zobrazování textů písní. Tato funkce také umožňuje zobrazovat příslušené texty a grafiku během přehrávání MP3 souborů buď na displeji, nebo na externím monitoru (případně obojí současně). Prostřednictvím funkce Vocal Remover lze z přehrávaných MP3 souborů „odstranit zpěv“ - ideální pro karaoke! 16-stopý rekordér nabízí sofistikované možnosti sekvencování a editace, stejně jako rychlou a snadnou tvorbu skladeb díky Backing Sequence a Stylům. Pa4X umí nahrát celé vaše živé vystoupení, můžete na něm přehrávat skladby, hrát na klávesy, zpívat spolu s přehráváním skladeb, a to vše přitom nahrát a následně uložit jako MP3 soubor. Tento MP3 soubor pak lze znovu a znovu přehrávat a postupně k němu přidávat další klávesové stopy nebo zpěv, tedy postupně vrstvit skladbu technikou známou jako „sound on sound“. Za využití dat, ukládaných v MIDI souborech, může Pa4X zobrazit standardní notový zápis s názvy tónu a/nebo akordy, případně také texty písní nebo akordové značky. Tento sofistikovaný způsob zobrazení lze přitom využít jak na interním TouchView™ displeji, stejně tak ale i na externím video monitoru. Názvy akordů lze zobrazovat v angličtině nebo italštině.

- Funkce SongBook
SongBook je plně programovatelná a snadno ovladatelná hudební databáze, kterou oceníte hlavně při živém vystupování. Každý záznam této databáze obsahuje veškerá nastavení, nezbytná pro hraní konkrétní skladby. Do SongBook lze také ukládat a následně zpřístupnit potřebné Styly, MIDI soubory nebo MP3 skladby, okamžitě si v ní naopak vyvoláte potřebné nastavení jako je třeba název skladby, žánr, označení umělce, zvuky, ztlumené stopy, FX nastavení, 4 keyboard sety, 4 pady, TC Helicon® presety a mnoho, mnoho dalšího. Všechno, co potřebujete k bezvadnému přehrání té které skladby, najdete právě v databázi SongBook. Jedná se přitom opět o další exkluzivní funkci, pouze u značky KORG. Vylepšený filtr umožňuje kombinované vyhledávání, tedy například můžete hledat skladbu obsahující v názvu slovo „love“ a současně hledání omezit jen na žánr „ballad“. SongBook dále nabízí přepracovanou funkci Set List s praktickým tlačítkem na čelním panelu pro okamžité vyvolávání při živých vystoupeních. Pomocí SongBook Editoru můžete na svém počítači (s OS Windows) jednoduše a přehledně zobrazit, vytvářet nebo editovat jednotlivé záznamy funkce SongBook a dále také Set Listy. Databázi lze navíc synchronizovat s iOS a Android tablety (k tomu je nicméně zapotřebí speciální softwarové aplikace).

- Konektivita, ukládání dat a updatování
Vedle výstupů Main Left a Right disponuje nový Pa4X dalšími dvěma výstupy s přiřaditelnou funkcí. To se může hodit například pro izolování konkrétního partu nebo pro výstup na externí mixér. Výstup na sluchátka je kvůli pohodlnějšímu přístupu umístěn nahoře na čelním panelu. Pro vstup mikrofonu je využit XLR konektor s podporou phantom power. Jako vstupy nabízí Pa4X pár symetrických 1/4" vstupů (Line 1) a stereo 1/8" jack (Line 2), využitelné pro připojení smartphonů, mobilních zařízení apod. K dispozici jsou dále konektory MIDI In, Out, a Thru, stejně jako USB (Device) port. Kompozitní RCA video output umožňuje snadné přenesení údajů z displeje na externí monitor. Pa4X 76 obsahuje interní pevný disk (u varianty Pa4X 61 se jedná o volitelné rozšíření), takže veškerá vaše data máte vždycky po ruce. Na zadním panelu je dále umístěn velmi praktický slot (s ochranným plastovým krytem) na micro SD karty, který můžete využít k přenosu, ukládání a/nebo zálohování dat. Pomocí dvou USB Host portů - jeden na čelním panelu, druhý na zadním panelu - lze jednoduše přehrávat Styly, MIDI soubory nebo MP3 soubory přímo z připojeného USB disku, případně také do budoucna provádět aktualizace systému.

Splátky

ESSOXCena zboží je vyšší než maximální limit
pro platbu na splátky.

Video Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Pátek 26.6.2020 ZAVŘENO

Vážení zákazníci v pátek 26. června budeme mít zavřeno. Naskladňujeme velké ...
23. 06. 2020, 19:01:29

Velký výběr produktů Pioneer DJ

Vážení DJové připravili jsme pro Vás velký výběr produktů pioneer DJ na naší ...
05. 03. 2020, 15:52:09

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.2643 s