dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Yamaha CLP 745 WA

Yamaha
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


NOVINKA
Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:CLP 745 WA
ID shop:41524
Záruční doba:24 měsíců
Expedice:

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

do: 5 dnů
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 69 990 Kč
Ušetříte:3 060 Kč
Sleva: 4.37 %
Cena: 66 930 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Yamaha CLP 745 WA

Výkonné 2-pásmové ozvučení, funkce Bluetooth® Audio a vynikající klaviatura GrandTouch-S s dřevěnými klávesami nabízí klavíristům všech schopností nebývalý výkon.

- Nové klavírní samply z křídel Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial piano samples, nové Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial binaurální samplování
- 38 zvuků, včetně 2 zvuků fortepian (Mozart Piano/Chopin Piano)
- Vylepšená technologie VRM (Virtual Resonance Modeling)
- Technologie Grand Expression Modeling
- Klaviatura GrandTouch-S™ s dřevěnými klávesami
- Ozvučení 2x (50 W + 50 W)
- Reproduktory 2x (16 cm + 8 cm)
- USB Audio rekordér (Přehrávání/Nahrávání: WAV)
- 20 rytmů
- Vestavěné Bluetooth® audio
- Bezdrátové propojení s aplikací Smart Pianist prostřednictvím rozhraní -+ - Bluetooth® MIDI

- Půvab série CLP-700
Digitální piana CLP série využívají nejmodernější technologie k obnovení zážitku hry na klavír, což umožňuje klavíristovi hrát na klaviaturu s mnoha variacemi rychlosti a hloubky úhozu pro dosažení nekonečných variací tónů a vytvoření unikátních osobních vystoupení a výkonů. Díky expresivním schopnostem, které se velmi blíží schopnostem akustického klavíru, je klavírní hra na sérii CLP-700 rozhodně zábavnější než kdykoli předtím.

- Vymoženosti, které dokáží nabídnout jen digitální piana
Piana Clavinova jsou vybavena praktickými funkcemi a možnostmi, které dokáží nabídnout jen digitální piana. Použijte sluchátka, abyste nerušili okolí, nebo připojte Bluetooth® zařízení k vaší Clavinově a přehrávejte si písně a skladby přes ozvučení nástroje. Připojte se také k aplikaci Smart Pianist od Yamahy a získejte užitečnou pomůcku při vašem cvičení na piano. Jednoduchý ovládací panel usnadňuje změnu klavírních nastavení.

- Užijte si dialog se skvělým pianem
Hráč hraje, piano na to nějak reaguje a hráč pokračuje ve hře. Hráč tím vyjadřuje své pocity a piano na to reaguje a tím vlastně mezi nimi probíhá dialog. Aby to byla opravdu bohatá výměna podnětů, tak musí mít i hráč i piano vynikající expresivní schopnosti. Na piano se musí hrát snadno a s vysoce citlivou odezvou a musí produkovat nádherné zvuky. Piana série CLP-700 splňují všechny tyto podmínky a inspirace z dialogu s nimi jistě vzbudí vaši touhu po vyjádření.

- Klaviatura GrandTouch-S™ s dřevěnými klávesami
Nejnovější typ klavírní mechaniky od Yamahy se vyznačuje širokým dynamickým rozsahem a věrnou reakcí na každý jemný dotyk, která poskytuje prstům klavíristy širokou škálu tónů — od křehkých a jemných až po hutné a silné. Vysoce konzistentní kladívka této mechaniky replikují příjemnou odezvu, kdy u akustického nástroje kladívka udeří do strun, což umožňuje přesnou kontrolu tónu. Vysoce absorpční povrch ze syntetické slonoviny na bílých klávesách a syntetického ebenu na černých klávesách zabraňuje klouzání prstů, i když hrajete opravdu dlouho a nabízí pocit jako u skutečného akustického klavíru.

Klaviatura GrandTouch-S v modelu CLP-745 obsahuje dřevěné klávesy, které odrážejí zkušenosti Yamahy se dřevem pro klavíry. Stejně jako u klaviatur pro akustické klavíry je masivní dřevo nařezáno z nejlepších částí dobře vysušeného řeziva, takže klávesy jsou odolnější vůči deformacím než klaviatura vyráběná z laminovaného dřeva. Textura a struktura dřeva na klávesách vytváří pocit ještě bližší akustickému klavíru.

- Grand Expression Modeling
Interakce a souhra kladívek, dusítek a strun uvnitř klavíru reaguje na ty nejjemnější nuance klavíristova úhozu a vytváří tím neomezenou škálu tonálních výrazů. Úhozem se rozumí komplexní práce pianisty, nejen intenzita (měkkost / hlasitost) při hře a uvolňování kláves, ale také rychlost a hloubka, jak jsou jednotlivé klávesy stisknuty. Technologie Grand Expression Modeling představená v sérii CLP-700 převádí široce rozmanitý vstup z prstů klavíristy do stejně nekonečné tonální variace klavíru.

Toto umožňuje měnit výstup hraním na klávesy různou hloubkou a s různou rychlostí stisku, a to i při použití technik jako jsou trylky nebo legato nebo zdůraznění melodie nad doprovodem. Grand Expression Modeling vyniká věrnou reprodukcí výstupu očekávaného při použití těchto technik v mnoha dobře známých skladbách. V Debussyho “Clair de Lune“ uvolněný úhoz vytváří slabý tón, který dává lépe vyniknout hlavní melodii. V Lisztově “Un Sospiro“ zvýrazňují doprovodná arpeggia melodii, aniž by ji přehlušovala a různorodé vytváření melodie poskytuje stejnou kvalitu jako vokály. V posledním s Chopinových Nocturn trylky, legato a další delikátní techniky, kdy se zdá, že se prsty vznášejí nad klaviaturou to dodává požadovaný vzdušný, hladký tónový výraz. Hraní takovýchto skladeb na vysoce expresivním klavíru pomáhá pianistovi naučit se různé techniky a zažít stejnou radost z vyjádření svých pocitů jako malíř, avšak prostřednictvím zvuku.

- Nově nasamplované zvuky Yamahy CFX a Bösendorfer Imperial
Klavírní zvuky v Clavinově jsou nahrávány na několika světově uznávaných koncertních křídlech. Jedním z nich je CFX, špičkový model koncetního křídla Yamaha. Klavíristé z celého světa jsou ohromováni působivým, oslnivým a bohatě expresivním zvukem CFX v koncertních sálech. Dalším nasamplovaným koncertním křídlem je Imperial, vlajkový model značky Bösendorfer, časem ověřená vídeňská klavírní značka s vášnivými následovníky. Model Imperial je známý svou hojností tónových barev a přirozeného vřelého pocitu při hře. Yamaha věrně reprodukuje osobní jedinečnosti těchto koncertních křídel pečlivým zaznamenáním celého rozsahu 88 kláves, kdy jemné úpravy zachycují ty nejharmoničtější tóny, které každý takový klavír nabízí.

- Obecné možnosti
Piana Clavinova obsahují množství přednastavených výukových skladeb, které vám pomohou při cvičení a rytmů, které dokáží oživit vaši hru. Navíc si můžete nástroj propojit s aplikací Smart Pianist. Díky technologii Bluetooth® audio si můžete snadno přehrávat vaše hudební soubory přes vaše piano Clavinova. Piana Clavinova jsou vybaveny možnostmi, které posouvají zábavu na vyšší úroveň a které dokáží nabídnout pouze digitální piana.

Technická data

Yamaha CLP 745 WA

- Simulace klavírního úhozu - kladívková mechanika
- 88 kláves, GrandTouch-S klaviatura
- Dřevěné bílé klávesy
- Povrch bílých kláves ze syntetické slonoviny
- Povrch černých kláves ze syntetického ebenu
- Funkce Escapement
- Citlivost úhozu: 5 úrovní (Hard2/Hard1/Medium/Soft1/Soft2/Fixed)
- Pedály: 3; Damper (podpora half-pedal funkce), Soft, Sostenuto (všechny pedály s možností přiřazení funkce - Sustain (Switch), Sustain Continuously, Sostenuto, Soft, Pitch Bend Up, Pitch Bend Down, Rotary Speed, Vibe Rotor, Song Play/Pause)
- Displej: Full Dots LCD (128 x 64 bodů)
- 38 zvuků
- 256 hlasá polyfonie
- 88 stupňové vzorkování
- Samply koncertního klavíru: Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial
- Binaurální sampl: Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial
- Smooth Release, Key-off sampling, Virtual Resonance Modeling, Grand Expression Modeling
- Funkce Dual/Layer (dva zvuky současně)
- Funkce Split (dvě zóny klaviatury)
- Funkce Duo (dva hráči současně)
- Piano Room
- Preset Songs: 21 DEMO skladeb + 50 klasických skladeb + 303 lesson skladeb
- Songs: 250
- Reverb: 6 typů
- Chorus: 3 typy
- Brilliance: 7 typů + User
- Master efekty: 12 typů
- Možnost záznamu hry do nástroje: 250 skladeb (500KB/Song), 16 stop
- Přehrávání: SMF (formát 0 a 1), Nahrávání: SMF (formát 0)
- Možnost záznamu hry na USB (USB Audio Recorder): formát WAV
Přehrávání audia: formát WAV
- Metronom: 5 - 500 bpm
- Transpozice: -12 až +12 oktáv
- Jemné doladění: 414,8 - 440,0 - 466,8 Hz
- Celková interní paměť: cca 1,4 MB
- Volba stupnice, volba ladění
- Konektor USB TO DEVICE
- Konektor USB TO HOST
- MIDI IN / OUT / THRU
- AUX IN: Stereo Mini
- AUX OUT: (L/L+R) ®
- 2x sluchátkový výstup
- Ozvučení 2x (50W + 50W)
- Reproduktory: 2x (16cm + 8cm)
- Inteligentní Acoustic Control (IAC)
- Stereofonní optimalizace
- Příkon: 40W
- Notová opěrka
- Věšáček na sluchátka
- Rozměr: 1461 × 927 × 459 š x v x h (mm)
- Váha: 60 kg
- Barva:White - bílý mat

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátorVideo Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Pátek 26.6.2020 ZAVŘENO

Vážení zákazníci v pátek 26. června budeme mít zavřeno. Naskladňujeme velké ...
23. 06. 2020, 19:01:29

Velký výběr produktů Pioneer DJ

Vážení DJové připravili jsme pro Vás velký výběr produktů pioneer DJ na naší ...
05. 03. 2020, 15:52:09

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.2112 s