dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Korg GA Custom

Korg
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:KRTUGACS
ID shop:40884
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: malé spotřebiče --- 10 Kč
Stará cena: 1 190 Kč
Ušetříte:30 Kč
Sleva: 2.52 %
Cena: 1 160 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Korg GA Custom

Ohromující přehlednost a vysoká přesnost ladění v malém balení.
Kompaktní ladička s ultra přesným laděním na ±0.1 centu.

„Kartové“ kompaktní ladičky jsou už nějakou dobu u zn. KORG nejoblíbenějším typem tunerů. V této oblasti je nutno vyzdvihnout zejména sérii GA, určenou speciálně pro kytary/baskytary, případně pak taky ladičky víceúčelové řady CA, které plně podporují veškeré herní potřeby jak profesionálů, tak i hudebních začátečníků. Nyní nicméně představujeme v této oblasti zcela nový model: GA Custom.

GA Custom je vybavena velkou 3D vizuální měřící škálou, první svého druhu u takto kompaktní ladičky. Třírozměrná světla a flexibilní režimy zobrazení poskytují bezkonkurenční čitelnost zobrazovaného průběhu ladění. Vysoká přesnost ±0.1 centu je na profesionální úrovni. Tenké tělo ladičky s pogumovanými vnějšími částmi je ještě menší a kompaktnější než kdy dřív. Vestavěn je mikrofon s vysokou citlivostí, takže ladičku lze použít také k ladění orchestrálních a akustických nástrojů. GA Custom je novým typem kompaktního tuneru, který při malých rozměrech nabízí vskutku špičkové funkce.

- "Custom Shop," značka nejlepší kvality
Ladičky KORG se mohou pochlubit čtyřicetiletou historií, která začala představením celosvětově vůbec první ladičky s jehlovým ukazatelem. Od té doby jsme vyprodukovali spoustu dalších typů tunerů, včetně ladiček s epochálními novými funkcemi či kvalitou ladění, ale všechny tyto produkty spojuje jedno společné – a to nekompromisní kvalita výrobků zn. KORG.

V současné době KORG představuje novou řadu ladiček, zaměřenou na ještě lepší funkčnost. Označení kvality “Custom Shop” přitom znamená, že tento model bude vlajkovou lodí, představující to nejlepší z pokročilých technologií značky. Jednou z nich je nepochybně měřící škála zobrazovaná na CMD panelu, maximálně přesná detekce zvuku, ale současně také dokonalý vzhled a zpracování. To vše tedy vyjadřuje značka “Custom Shop”, kterou se tato ladička může pochlubit.

- Revoluční 3D zobrazení měřící škály
Inovativní 3D zobrazení měřící škály je hlavním pozávacím znamením Custom Shop série. Velká, jednoduše čitelná indikace názvu aktuálního tónu a nezaměnitelná iluminace podsvětlených LED navíc dále urychlují a usnadňují okamžité dosažení správného naladění. Tato nová 3D škála přitom umožňuje naladit s fantastickou přesností ±0.1 cent.

- Ultra vysoká přesnost ladění +/- 0.1 centu
Protože je určena také pro profesionální využití, nabízí série KORG GA Custom extrémně vysokou přesnost ladění s detekčním rozsahem +/- 0.1 centu, což je hodnota jinak u běžných kompaktních ladiček zcela neobvyklá. Díky ní si tak u série GA Custom mohou hráči všech hudebních stylů vychutnat stejně precizní naladění, jaké má vlajková loď mezi ladičkami zn. KORG, tedy model Pitchblack Pro.

- Tři režimy zobrazení
Na výběr jsou tři režimy zobrazení měřící škály: Regular (standardní), Strobe (stroboskopický), a Half Strobe (polostroboskopický). Každý z hráčů si tak snadno vybere podle svých preferencí. Strobe a Half Strobe režim přitom plně podporují extrémní přesnost ladění série GA Custom, takže práce s nimi je ještě pohodlnější a výsledek dokonalejší.

- Kompaktní tenký design
Zobrazovací plocha byla rozšířena, tak aby byla ladička ještě přehlednější, zatímco celkové rozměry tuneru se naopak zmenšily. Tenký design usnadňuje přenosnost ladičky. S pogumovanými povrchovými částmi se navíc ladička taky lépe drží. Na zadní straně má nadto praktickou opěrku, takže ji můžete kdekoliv bez další opory postavit.

- Vestavěný mikrofon s vysokou citlivostí
Vedle standardních INPUT/OUTPUT jacků, používaných pro ladění připojené elektrické kytary nebo baskytary, máte dále k dispozici také vestavěný vysoce citlivý mikrofon, se kterým lze ladit třeba dechové nástroje, smyčce nebo klávesy. K ladění lze navíc použít také kontaktní mikrofon CM-200 (k dostání zvlášť).

Splátky

ESSOXCena je nízká pro splátkový prodej.

Video Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Pátek 26.6.2020 ZAVŘENO

Vážení zákazníci v pátek 26. června budeme mít zavřeno. Naskladňujeme velké ...
23. 06. 2020, 19:01:29

Velký výběr produktů Pioneer DJ

Vážení DJové připravili jsme pro Vás velký výběr produktů pioneer DJ na naší ...
05. 03. 2020, 15:52:09

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.3129 s