dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Korg Slimpitch RW

Korg
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:KRTUSLM1CMRW
ID shop:40892
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: malé spotřebiče --- 10 Kč
Stará cena: 690 Kč
Ušetříte:50 Kč
Sleva: 7.25 %
Cena: 640 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Korg Slimpitch RW

Chromatická ladička s kontaktním mikrofonem

KORG představuje novou kompaktní ladičku pro dechové soubory a hráče v orchestru. Kompaktní chromatická ladička s kontaktním mikrofonem a plnobarevným displejem.

Slimpitch nabízí vysoce kontrastní barevný LCD displej se skvělou čitelností. Rozměry ladičky jsou navíc ještě menší než kdy dřív, takže se vám pohodlně vejde do ruky.
Ladička je dodávána společně s kontaktním mikrofonem a zcela novým magnetickým mechanismem, díky němuž ji můžete snadno připevnit přímo na notový stojan.
Svými parametry tak nastavuje tato ladička nové standardy v oblasti snadného ovládání a přehlednosti.

- Série Slimpitch v nových líbivých barevných variacích.
Vedle standardní černé jsou nyní kompaktní ladičky série Slimpitch nově k dostání v limitované sérii různých dalších barevných variant. Vybírat tak můžete třeba zlatou nebo perlově bílou, efektní červenou/bílou.

- Vylepšený barevný LCD displej pro perfektní čitelnost.
Tato ladička je vybavena barevným LCD displejem, prvním svého druhu u handheldových ladiček zn. KORG. Vysoce kontrastní bílé podsvícení a barevný VA měřící prvek zaručují bezproblémovou čitelnost a široký pozorovací úhel. Vedle zlepšené viditelnosti jsou navíc zobrazované prvky barevně kódovány, čímž se ještě víc urychlí okamžité vnímání aktuálního naladění - takže hráč se na displej nejen dívá, ale díky uvedenému správné naladění takřka „cítí“.

- Kompaktní rozměry a snadné; přenášení.
Protože tato ladička je ještě menší než předchozí modely, snadno se vejde do kapsy nebo ji můžete prostě jen přidat do obalu k vašemu nástroji. Obdobně jako rozměry se snížila také hmotnost, která činí zhruba třetinu hmotnosti dřívějších modelů.

- Dodáváno včetně kontaktního mikrofonu.
Když ladíte ve ztížených podmínkách, kde by ladění pomocí vestavěného mikrofonu nemuselo být přesné (jako například když kolem hraje celý orchestr), můžete pro přesně naladění využít dodávaný kontaktní mikrofon. Stejně jako u KORG CM-200 poskytuje tento mikrofon excelentní přenos zvuku, odolnost a výdrž. Slimpitch jako první z ladiček zn. KORG používá pro připojení tohoto externího mikrofonu zdířku typu 3.5mm mini-jack, díky čemuž bylo také možno zmenšit celkové rozměry ladičky.

- Magnetický systém pro upevnění ladičky na notový stojan.
Když jste na notový stojan připevnili dřívější ladičky, překážely pak obvykle v otáčení stránek. S novým Slimpitch ale nic takového nehrozí. V horní části má totiž vestavěný magnet, kterým lze ladičku jednoduše připevnit na spodek notového stojanu, takže vás nebude při práci s notami nijak omezovat.
*pokud budete chtít ladičku připevnit na notový stojan vyrobený z nemagnetického materiálu (jako třeba hliník nebo plast), můžete k tomu využít (rovněž dodávanou) kovovou destičku.

- Ochranný kryt, který lze využít také jako stojánek.
Průhledný ochranný kryt lze otočit a použít následně jako stojánek pro umístění ladičky na stole nebo podobném povrchu.

- Výkonná ladička s možností transponování.
Navzdory svým malým rozměrům nabízí Slimpitch vysokou přesnost ladění, velký detekční rozsah a možnost kalibrace s podporou různých koncertních ladění. Naleznete u ní navíc funkci pro transponování nástrojů jednak ve standardní C stupnici, nebo dále ve stupnicích F, Bb nebo Eb.

- Auto power-off a zálohování paměti.
Vedle vlastního ladění jistě oceníte i další funkce, které zvyšují komfort práce s ladičkou, jako například automatické vypnutí (prodlužující životnost baterií) nebo zálohování paměti (kdy vaše nastavení zůstanou v paměti uchována i po vypnutí ladičky).

Splátky

ESSOXCena je nízká pro splátkový prodej.


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Pátek 26.6.2020 ZAVŘENO

Vážení zákazníci v pátek 26. června budeme mít zavřeno. Naskladňujeme velké ...
23. 06. 2020, 19:01:29

Velký výběr produktů Pioneer DJ

Vážení DJové připravili jsme pro Vás velký výběr produktů pioneer DJ na naší ...
05. 03. 2020, 15:52:09

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.1809 s