dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Korg KDM-3-WDWH

Korg
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:KRTUKDM3WWH
ID shop:40909
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: malé spotřebiče --- 10 Kč
Stará cena: 1 849 Kč
Ušetříte:69 Kč
Sleva: 3.73 %
Cena: 1 780 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Korg KDM-3-WDWH

Druhý ze série dřevěných metronomů KDM-3.

Oznamujeme omezený počet kusů v jemném bílém barevném provedení.

Toto je limitovaná série KDM-3 se dřevem na předním panelu pro unikátní a elegantní vzhled. Tento druhý model limitované edice spojuje bílé tělo s jasnou, mléčnou kresbou javoru. Jeho přirozený a moderní vzhled vyzařuje mírumilovnost, a je dokonalým doplňkem vaší místnosti kde cvičíte.

Všechny specifikace kromě barvy jsou identické se standardním modelem KDM-3.

- Klasický design a funkce, které očekáváte od digitálního metronomu. S KDM-3 máte každý den více zábavy.

Série KORG KDM je pověstná svou silnou hlasitostí a jasně slyšitelným zvukem. S hrdostí vám představujeme nejnovější model KDM-3 s úplně novými vlastnostmi a vzhledem. Vedle atraktivního tvaru, který připomíná miniaturní mechanický metronom, obsahuje také bohatou nabídku rytmických patternů a metronomových zvuků. Dále je vybaven pohodlnými funkcemi, které očekáváte od digitálního metronomu a podpoří váš přednes v každé situaci, nezávisle na žánru nebo nástroje.

- Stylový design který připomíná mechanický metronom
Design KDM-3 je podobný jako u klasického mechanického metronomu, jenom je mnohem menší. Vejde se tak snadno na stůl, postavíte ho na piano nebo kamkoliv jinam, kde ho budete právě potřebovat. Díky nově navrženému tvarování krytu má metronom i přes své malé rozměry velmi výrazný zvuk. Můžete si vybrat ze dvou barevných provedení metronomu: sofistikovaná černá nebo minimalistická bílá.

- Osm zvuků, včetně zvuku klasického mechanického metronomu
Vzhled není tím jediným, čím KDM-3 připomíná klasické mechanické metronomy. KDM-3 totiž nabízí na výběr taky zvuk právě takového akustického metronomu. Vedle toho si ale můžete podle své momentální potřeby vybrat řadu dalších zvuků, včetně třeba kravského zvonce nebo lidského hlasu. Všechny tyto zvuky mají jasný a čistý tón, který nepřehluší ani hodně hlasité nástroje v okolí.

- 19 rytmických paternů vhodných pro nejrůznější žánry
Vedle klasických rytmických paternů (dupletů, tripletů apod.), jsou k dispozici i méně obvyklé rytmy jako je son clave nebo rumba clave, celkem je k dispozici 19 paternů. Tempo lze nastavit v rozsahu 30 až 252 BPM. Metronom se tak může přizpůsobit nejrůznějším hudebním žánrům, od klasiky až k rocku nebo popu.

- Jednoduché ovládání a dobře čitelný displej
Tlačítko START/STOP na čelním panelu bliká ve dvou barvách (červené a zelené), takže máte dokonalý vizuální přehled o tempu. Můžete dokonce začít cvičit s hlasitostí nastavenou na nulu. Otočným voličem TEMPO/CALIB pak jednoduše zadáte požadované numerické hodnoty. Aktuální nastavení se okamžitě zobrazuje na velkém displeji.

- Možnost tří typů nastavení tempa
Tempo lze nastavit třemi způsoby: Pendulum Step umožňuje zvyšovat a snižovat tempo v numerických hodnotách stejně jako na standardním mechanickém metronomu, Full Step dovoluje určit tempo v krocích po jednom v celém rozsahu 30 až 252 BPM, a konečně v režimu Tap Tempo můžete zadávat tempo postupným stiskem tlačítka TAP v požadovaném rytmu.

- Sound Out režim ve kterém lze ladit podle referenčního tónu
V režimu Sound Out metronom generuje referenční tón, který jde buď z interního reproduktoru nebo na připojená sluchátka, takže se můžete naladit podle ucha. Generuje se 12 referenčních tónů v rozpětí C4 (261,63 Hz) až B4 (493,88 Hz). Výšku tónu A4 lze přitom kalibrovat v rozmezí 410 Hz-480 Hz.

- Timer režim, praktický pro běžná cvičení
Timer režim pustí metronom jen v určeném časovém intervalu a pak ho automaticky zastaví. To se může hodit při procvičování základních hudebních frází nebo postupů.

- Funkce zálohování paměti a automatické vypnutí metronomu
Metronom si i po svém vypnutí zapamatuje nastavení tempa, taktu, kalibrace a referenčního tónu. (Tato nastavení se smažou při výměně baterií). Když metronom déle než 20 minut nepoužíváte, tak se automaticky vypne a šetří tak baterie.

- Dlouhá životnost baterií
S tempem nastaveným na 120 BPM a maximální hlasitostí může KDM-3 pracovat přibližně až 120 hodin bez nutnosti měnit baterie. Takže i když ho budete používat každý den, baterie vám vydrží hodně dlouho.

Technická data

Korg KDM-3-WDWH

- Tempo: 30 bpm až 252 bpm
- Nastavení tempa: PENDULUM step, FULL step, TAP tempo
- Rytmy: 19 různých typů (0 - 9 beats, duplets, triplets, triplet with inner beat omitted, quadruplets, quadruplets with inner beats omitted, son clave (2-3) (3-2), rumba clave (2-3) (3-2))
- Přesnost tempa: +/- 0.2%
- Režim Sound-out
- Referenční tón: C4 (261,6 3Hz) až B4 (493,88Hz) 1 oktáva
- Rozsah kalibrace: A4=410Hz až 480Hz (krok: 1Hz)
- Přesnost tónu: pod 1cent

Hlavní sekce
- Konektory: Phone jack (3,5 mm stereo mini jack)
- Reproduktor: Dynamický(φ36mm)
- Napájení: Čtyři AAA baterie
- Životnost baterií: Přibližně 120 hodin (120 tempo, 4 beats, mechanical metronome, maximum volume, using standard alkaline batteries)
- Rozměry (Š x H x V): 60 mm x 73 mm x 113 mm
- Hmotnost: 167g (včetně baterií)
- Dodávané příslušenství: Čtyři AAA alkalické baterie pro ověření provozu

- Barevné variace: Černá (KDM-3-BK), Bílá (KDM-3-WH)

Splátky

ESSOXCena je nízká pro splátkový prodej.


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Pátek 26.6.2020 ZAVŘENO

Vážení zákazníci v pátek 26. června budeme mít zavřeno. Naskladňujeme velké ...
23. 06. 2020, 19:01:29

Velký výběr produktů Pioneer DJ

Vážení DJové připravili jsme pro Vás velký výběr produktů pioneer DJ na naší ...
05. 03. 2020, 15:52:09

Inventura

Od pondělí 30. prosince do pátku 3. ledna bude probíhat na naší kamnenné pro ...
30. 12. 2019, 18:21:04PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.2084 s