dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Způsob a ceny dopravy

Osobní odběr

Zboží je možné odebrat v kamenné prodejně ŠRAMUS.CZ. Jakmile bude zboží připraveno k odběru, vyzveme Vás pomocí emailu nebo SMS k jeho vyzvednutí. Zboží bude blokováno 5 kalendářních dnů (počítáno od zaslání výzvy). Pokud objednáváte zboží, které není na prodejně, budeme Vás informovat, jakmile bude připraveno k odběru. Zboží můžete zaplatit hotově nebo platební kartou při převzetí. Při platbě bankovním převodem je nutné před vydáním zboží ověřit totožnost zákazníka.

 

Otevřeno: Po - Pá 9.00 - 17.30 hodin


Česká pošta - Balík do ruky

Zboží bude odesláno na uvedenou adresu v objednávce. Smluvní dopravce Česká pošta doručí zásilku na uvedenou adresu dodání. Doručení zásilky trvá dopravci 1. pracovní den. Dopravce doručuje nejčastěji mezi 9-16 hodinou. Uveďte prosím adresu na které jste v tuto dobu k zastižení. Pokud Vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, zanechá na místě (např. ve Vaší schránce) oznámení o uložení zásilky. Telefonicky si můžete s poštou domluvit opakované doručení zásilky, nebo je možné vyzvednout si balík přímo na Vaší poště. Kontakt a pokyny pro objednání opakovaného doručení najdete na rubové straně Oznámení o uložení zásilky. Dle smluvních podmínek je Česká pošta povinná realizovat opakované doručení běžnou pochůzkou ZDARMA. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte hotově při převzetí od dopravce. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php

 

Cena za dopravu Česká pošta platba bankovním převodem 120,- Kč

Cena za dopravu + dobírka Česká pošta 159,- KčPPL - Česká republika

Zboží bude odesláno na uvedenou adresu v objednávce. Smluvní dopravce PPL doručí zásilku na uvedenou adresu dodání. Pokud Vás nezastihne, kontaktuje Vás na uvedeném telefonním čísle a domluví se s Vámi na opakovaném doručení, které je zdarma. Doručení zásilky trvá dopravci 1. pracovní den. Dopravce doručuje nejčastěji mezi 9-18 hodinou. Uveďte prosím adresu na které jste v tuto dobu k zastižení. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte hotově či platební kartou při převzetí zboží od dopravce. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na www.ppl.cz po zadání čísla balíku. Číslo balíku Vám bude zasláno e-mailem v den expedice zásilky.

 

Cena za dopravu PPL platba bankovním převodem 120,- Kč

Cena za dopravu + dobírka PPL 159,- Kč

 

PPL - Slovenská republika

Smluvní dopravce PPL doručí zásilku na uvedenou adresu dodání. Doručení zásilky na Slovensko trvá dopravci typicky 3. pracovní dny. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte v EUR při převzetí zboží od dopravce. Cena je přepočítána z českých korun na EUR dle kurzu GE Money Bank (devizi nákup) platnému den před odeslání zásilky.
Aktuální kurz naleznate na www.gemoney.cz. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na stránkách www.ppl.cz po zadání čísla balíku. Číslo balíku Vám bude zasláno e-mailem v den expedice zásilky.

 

Cena za dopravu PPL Slovenská Republika pl. bankovním převodem 330,- Kč

Cena za dopravu PPL + dobírka Slovenská Republika 369,- KčZpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Pátek 4. června 2021 prodejna uzavřena

V pátek 4. června 2021 je naše prodejna uzavřena. Naskladňujeme pro Vás nové ...
31. 05. 2021, 14:55:01

Vánoční otevírací doba 2020

Od čtvrtka 3. prosince otevřeno pondělí - pátek 9.00 - 17.30 hodin
So ...
01. 12. 2020, 08:47:01

Otevření prodejny ve čtvrtek 3.12. 2020

Tak pes nám slavnostně naskočil do třetího stupně a to znamená, že vláda nám ...
30. 11. 2020, 12:47:13
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.3761 s