dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2

Native Instruments
Hodnocení:

Hlasováno: 2x, průměr: 10


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuID shop:30615
Záruční doba:24 měsíců
Expedice:

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 5 490 Kč
Ušetříte:460 Kč
Sleva: 8.38 %
Cena: 5 030 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Native Instruments Traktor Kont. X1 MK2
Firma Native Instruments vydala druhou – výrazně vylepšenou – generaci ovladače Traktor Kontrol X1.

Ovladač decků a efektů
Traktor Kontrol X1 je kompaktní ovladač, který byl navržen pro bezproblémovou integraci s Traktor.
- Ovládejte dva decky a dvě efektové jednotky Traktor.
- Pomocí dotykového pásku lze ovládat pozici stopy, pitch bend, smyčky a efekty.
- RGB podsvícená spouštěcí tlačítka identifikují cue body smyček a nebo značky.

Přehrávač
Osm otočných ovladačů a tlačítka Traktor Kontrol X1 umožňují ovládat až tři samostatné efekty na dvou ze čtyřech efektových jednotek. Velmi intuitivní rozložení ovladačů prohlížeče, cue, synchronizace a ovladače smyček, jsou umístěny přesně tam, kde je potřebujete. Dotekově citlivé ovladače pro procházení v prohlížeči a práci se smyčkami umožňují inteligentní navigaci v softwaru. Profesionální RGB podsvícená tlačítka a displeje nabízejí během hry okamžitou vizuální kontrolu – přímá a plynulá komunikace s Traktor Pro a Traktor Scratch.
Remixy za chodu nebyly nikdy jednodušší. Přímý přístup k funkci Traktor Flux umožňuje žonglovat s klíčovými body a efekty smyček, aniž byste vypadli z rytmu.

Přesný pohyb
Ovládejte vaší hudbu fyzicky, ať už s- a nebo bez gramofonů, či CDJ. Traktor Kontrol X1 obsahuje víceúčelový dotekový pásek, který nabízí mimořádně přesnou kontrolu nad pozicí tracku, pitch bendem a dokonce i nad efekty pomocí švihání prsty. Digitální displeje a LED indikátory nabízí vizuální kontrolu, takže vždy přesně víte, kde jste, když je noc v plném proudu.

Chytré ovládání
Chloubou Traktor Kontrol X1 jsou detaily. Otočné ovladače Browse a Loop reagují na dotek a mají v aplikaci Traktor přístup k různým zobrazením nebo funkcím – pokud chcete vidět kompletní seznam v prohlížeči, dotkněte se prostě ovladače Browse. Dotekem ovladače Loop při stisknutých tlačítkách Shift+Play se zobrazí klíčová místa vašeho tracku. Dotekem ovladače Loop při stisknutém Sync, se zobrazí tempo.
Dotekový pásek také interpretuje různé funkce, v závislosti na stavu decku – pokud je zastaven, lze dotekový pásek použít pro vyhledávání. Pokud je deck přehráván, je automaticky dotekovému pásku přiřazen pitch bend. Během sekundy lze také dotekovému pásku přiřadit jakýkoliv parametr efektu.

Vše pod kontrolou
Traktor Kontrol X1 obsahuje příjemné a velmi precizní tlačítka a otočné ovladače – vše je předem namapováno, takže jej lze okamžitě použít, abyste se mohli zaměřit na svůj hudební výkon. Na cestách vám Traktor Kontrol Stand nabídne plnohodnotnou ochranu a zvýší X1 na výšku standardních mixů.
Ať už hledáte efektivní zařízení pro zvýšení vaší kreativity nebo stylové řešení pro maximální mobilitu a výkon, nová generace X1 vítězí na všech frontách.

Související produkty
Traktor Kontrol Z1 je kompaktní 2-kanálový mix, ovladač a zvuková karta pro Traktor DJ a Traktor Pro 2.
Traktor Kontrol F1 je praktický ovladač Remix Decků softwaru Traktor s workflow, které je založené na klipech. Navrženo speciálně pro DJe.
Traktor Kontrol Stand je ochranné pouzdro a zároveň robustní stojan, který byl vyroben speciálně pro DJské ovladače Traktor Kontrol.

Detaily hardwaru
Inovace se známým pocitem

Kvalita ve vašich rukách
Traktor Kontrol X1 byl vyroben tak, aby byl maximálně přenosný a flexibilní. Nabízí profesionální kvalitu zpracování, snadnou přenosnost a známé rozložení ovladačů.

Nově přepracovaný Traktor Kontrol X1 obsahuje víceúčelový dotekový pásek a intuitivní dotekově citlivé otočné ovladače. Díky tomu skvěle padne každému mobilnímu DJovi v každé situaci.

Traktor Kontrol X1 obsahuje celkem 31 tlačítek, 3 otočné ovladače, které jsou zároveň také tlačítky a 8 otočných ovladačů uspořádaných do následujících sekcí:
- 1. Efektová sekce
Skládá se z 8 otočných vysoce citlivých ovladačů a 8 tlačítek. Tato sekce umožňuje souběžné ovládání všech parametrů dvou efektových jednotek softwaru Traktor. V režimu Grouped FX lze ovládat současně 3 efekty každého decku. Tlačítka efektových sekcí jsou naprogramována tak, aby nabízela přístup ke 3 vašim nejoblíbenějším presetům efektu a umožňují vybírat mezi různými FX za chodu.

- 2. Sekce prohlížeče
Dotekově citlivý ovladač je určen pro procházení uvnitř seznamů a pro načítání tracků. Stisknutím se automaticky změní zobrazení na vaší obrazovce. Otočením ovladače vyhledáte track a jeho stisknutím jej okamžitě načtete do příslušného decku. Jakmile je track načtený, můžete použít ovladače smyček nebo dotekový pásek pro pohyb uvnitř tracku. Tempo zůstane stále synchronní.

- 3. Sekce smyček
LED displej vždy poskytuje jasnou vizuální zpětnou vazbu o stavu smyčky. Otočné ovladače zatím nabízejí intuitivní ovládání řady funkcí smyček softwaru Traktor. K dispozici tak máte rychlý přístup k funkcím Auto Loops, Manual Loops a editování smyček, jako je délka smyčky nebo její pozice.

- 4. Dotekový pásek
Nový víceúčelový dotekový pásek nabízí mimořádně přesné ovládání pozice v tracku, pitch bendu, FX a smyček pomocí švihnutí prsty. Ovládejte jeden decky nebo dva decky souběžně a mějte okamžitý přístup k funkcím jako je vyhledávání v tracku, posouvání nebo poskakování. Vizuální informace pomohou sledovat stopu, její pozici a nebo hodnoty smyčky/FX.

- 5. Sekce pohybu
Tato část nabízí přímý přístup k základním ovládacím prvkům, stejně jako ke 4 sekundárním funkcím na každém decku. Jsou tu všechna tlačítka, která jsou na daném zařízení nutným standardem (Play, Cue, Sync), ale také přístup ke 4 HotCues/HotLoops na každém decku, které jsou rozšiřitelné o 8 HotCues/HotLoops na deck. Nové tlačítko Flux Mode umožňuje bezchybné míchání přímo za chodu.

Pokročilé funkce
- Dotykový pásek lze přiřadit funkcím pro pohyb, FX a gunkcím FX Loop.
- Dotekově citlivé otočné ovladače.
- Jemně nastavitelný jas LED se přizpůsobí každému prostředí, od jasného denního světla, až po tmavý klub.
- Všechna tlačítka jsou podsvícena několika barvami.
- Obousměrná komunikace se softwarem Traktor pomocí NHL (Native Hardware Library).
- NHL protokol nabízí téměř čtyřikrát větší rozlišení, než klasické MIDI.
- Průvodce kalibrací vždy naprosto přesně nastaví střední bod každého ovladače.
- Ovladače jsou předem namapovány tvůrci softwaru Traktor, s možností vlastního uživatelského mapování.
- Možnost okamžitého připojení k softwaru Traktor. X1 funguje okamžitě, jakmile jej připojíte k počítači s běžícím softwarem Traktor. Pokud se omylem USB připojení odpojí, stačí X1 připojit zpět a okamžitě můžete znovu pokračovat.

Technická data

Systémové požadavky
- Windows 7 nebo 8 (poslední Service Pack, 32/64-bit)
- Procesor 2.0 GHz Intel Core 2 Duo nebo AMD Athlon 64 X2
- 2 GB RAM (4 GB doporučeno)

- Mac OS X 10.7 nebo 10.8 (poslední aktualizace)
- Intel Core 2 Duo
- 2 GB RAM (4 GB doporučeno)

Obecné:
- Rozlišení monitoru 1024 x 768 bodů
- USB 2.0
- 1 GB volného místa na disku
- Vysokorychlostní připojení k internetu
- Rozměry: 120mm x 52mm x 294mm
- Hmotnost: 691g
- Napájení pomocí USB 2.0 rozhraní, 5V 500mA; není potřeba externí napájecí zdroj nebo baterie.

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátorVideo Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Vánoční otevírací doba 2021

Sobota 4. prosince otevřeno 9.00 - 12.00 hodin
Sobota 11. prosince ...
28. 11. 2021, 15:24:51

Pátek 4. června 2021 prodejna uzavřena

V pátek 4. června 2021 je naše prodejna uzavřena. Naskladňujeme pro Vás nové ...
31. 05. 2021, 14:55:01

Vánoční otevírací doba 2020

Od čtvrtka 3. prosince otevřeno pondělí - pátek 9.00 - 17.30 hodin
So ...
01. 12. 2020, 08:47:01
Všechny aktuality >>PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.0376 s