dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Mackie ProDX4

Mackie
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na FacebookuObjednací číslo:347053
ID shop:36397
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 7 dní a více
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: střední spotřebiče --- 30 Kč
Stará cena: 6 990 Kč
Ušetříte:2 720 Kč
Sleva: 38.91 %
Cena: 4 270 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku
Mackie ProDX4
Mixy ProDX spojují výhody digitální mixáže a ultrakompaktní formát optimální pro sólové umělce, malé kapely a společenské nebo firemní prostory, kde stačí menší počet kanálů. Pult ProDX4 je osazen mikrofonními předzesilovači Mackie Wide-Z™ s konektory typu combo a umožňují snadné připojení mikrofonu, linky nebo nástroje bez nutnosti nastavování gainu. Ovládací aplikace MixerConnect™ uživatelům zpřístupňuje rozsáhlý processing, plné bezdrátové ovládání a možnost bezdrátového přehrávání hudby nebo playbackových stop z libovolného zařízení s Bluetooth®.

Dále je vybaven snadným hardwarovým ovládání hlasitosti všech vstupů a výstupů pomocí jediného otočného potenciometru. To je ideální například pro restaurace, komerční prostory a zkušebny s velkým počtem laických uživatelů, kterým stačí jednoduché nastavení hlasitosti. Často navíc jde o stísněné nebo hůř osvětlené prostory.

Kromě rychlého hardwarového ovládání z čelního panelu umožňují mixy ProDX kompletní dálkové ovládání všech funkcí od EQ po efekty a presety; ovládací aplikace MixerConnect™ je přitom dostupná pro iOS i Android™. Mix tak může být skrytě umístěn na bezpečném místě, aniž by se zhoršily možnosti jeho ovládání. Interpreti si můžou přichytit svůj telefon na mikrofonní stojan a pro rychlé změny nastavení pak už není nutné přerušovat vystoupení a odbíhat k mixpultu. Oba modely mají integrovaný ovládací panel s praktickou možností odložit telefon nebo tablet tak, aby jeho sklon zaručoval optimální viditelnost.

Mixy ProDX obsahují všechny nástroje potřebné pro namixování skvělého zvuku. 3-pásmový EQ s přeladitelnými středy, filtrem pro odřezání hloubek a snadnou obsluhou. Kompresor umožňující bezproblémové dosažení profesionálního zvuku na každém kanálu. Efektový procesor s 16 skvěle znějícími efekty nabízí uživatelům třeba perfektní delay pro kytaru nebo reverb pro rozjasnění vokálu. Pro přesné doladění výsledného mixu slouží grafické EQ na všech výstupech. Nastavení mixu lze uložit a později vyvolat z paměti - tím se výrazně urychlí zvukové zkoušky a nastavování aparátu.

Mixy ProDX jsou vybaveny všemi vstupy a výstupy potřebnými pro typické menší aplikace. ProDX4 má dva předzesilovače Wide-Z™, stereofonní linkový vstup s 1/8" jackem pro připojení přehrávačů, stereofonní výstup s konektory TRS, jeden výstup Aux s konektorem TRS pro odposlechový monitor nebo přídavnou zónu a sluchátkový výstup. Model ProDX8 má 6 mikrofonních předzesilovačů a navíc druhý výstup Aux.

- 2x Symetrický Combo XLR vstup
- 1x Symetrický Jack 6,3 mm stereo out
- Bluetooth ovládání a streamování audio souborů pomocí aplikace MixerConnect™
- Potenciometr na přímé ovládání hlasitosti
- předzesilovače Wide-Z™
- 16 špičkových efektů
- 3 pásmový EQ
- Podpora iOS a Android
- Optimální řešení pro restaurace a bary

Technická data

Mackie ProDX4
- počet - stereo vstupy: 1
- počet - mono vstupy: 2
- FX: ano
- Bluetooth: Ano
- podporovaná mobilní zařízení: iOS a Android
- XLR combo konektory - vstupy: 2
- Jack 6,3 mm konektory - výstupy: 1

Splátky


produkt1/10

Akontace 427 Kč, Splátky: 10x - 427 Kč

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátorVideo Youtube


Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Sobotní prodej

Opět jako každým rokem budeme mít otevřeno pro vánoční prodej o sobotách a t ...
14. 11. 2017, 13:43:29

Pátek 9. června 2017 otevřeno do 12. hodin

Vážení zákazníci v pátek 9. června bude naše prodejna otevřena do 12. hodin ...
01. 06. 2017, 18:35:38PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.4055 s