dj technika, osvětlovací, zvuková a studiová technika

Tascam DP-32SD

Tascam
Hodnocení:

Hlasováno: 0x, průměr: 0


Dotaz na dostupnost zboží Hlídač ceny Poslat odkaz známému Dotaz prodavači

Sdílet na Facebooku



Objednací číslo:TASCAM DP-32SD
ID shop:37917
Záruční doba:24 měsíců
Expedice: do: 24 hodin
Ceník dopravného
Příplatek za ekologickou likvidacieco příplatek Příplatek za ekologickou likvidaci
kategorie: velké spotřebiče --- 60 Kč
Stará cena: 16 890 Kč
Ušetříte:4 920 Kč
Sleva: 29.13 %
Cena: 11 970 Kč
Ceny jsou včetně DPH.
Našli jste někde lepší cenu?
Pošlete nám odkaz, kde jste lepší cenu našli a pakliže se bude jednat o obchod kde je zboží skladem a cena je aktuální, vypracujeme pro vás individuální nabídku




Tascam DP-32SD
Přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stop, barevný LCD displej, 8 kombinovaných vstupů (pro mikrofony s phantomovým napájením / linka / nástrojový vstup), simultánní záznam až 8-mi kanálů, převodníky 48 kHz / 24-bit, efektová jednotka, barevný display a podsvětlené pady, mnoho editačních funkcí, chromatická ladička, metronom, ukládání na SD/SDHC karty (4GB karta v ceně)

Tascam DP-32 je přenosné digitální nahrávací zařízení s moderním designem a skvělým zvukem poskytující možnost vytvořit kompletní nahrávku od náběrů přes mix a efektování, až po závěrečný mastering. To vše bez nutnosti připojení k počítači a monitoru.
Výrobky řady Digital Portastudio mají ve sféře nahrávání dlouholetou tradici a v době svého uvedení na trh byly vždy inovativní. Proto i nové modely DP přináší funkce a ovládání, které doposud v Portastudiích nebylo dostupné.
Tascam DP-32 je vybaven 8-mi kombinovanými mono vstupy XLR / ¼" jack s možností fantomového napájení +48V, které jsou určeny pro zpracování mikrofonních nebo linkových signálů (vstupní impedance se volí potenciometrem TRIM). K připojení nástroje slouží alternativně poslední vstup, který je opatřen přepínačem LINE/GUITAR, přičemž v poloze LINE pracuje stejně jako zbylé vstupy.
DP-32 umí najednou zaznamenat maximálně 8 mono kanálů nebo 4 stereo. K dispozici je však celkem 8 mono kanálů a dalších 12 se dá nakonfigurovat jako mono či stereo s možností neomezených kombinací. Každý kanál má vlastní tahový potenciometr (fader) a samozřejmostí je separovaný master fader.
Ukládání záznamu probíhá ve formátu WAV na SD / SDHC karty s kapacitou až 32 GB naformátované souborovým systémem FAT 16 nebo FAT 32. Soubory lze též organizovat a přenášet prostřednictvím USB rozhraní.
Zařízení je vybaveno 3,5" plnobarevným LCD displejem a podsvětlenými pady, které efektivně usnadňují tvůrčí proces a orientaci právě zvolené funkce (SOURCE, SELECT, REC, MUTE). 12 otočných „rotary" potenciometrů slouží pro rychlé nastavení parametrů zobrazených na LCD displeji. Mezi hlavní patří samozřejmě tvarování EQ křivky, nastavení stereobáze PAN a úroveň SEND sběrnice. Display funguje též např. jako komplexní level metr nebo jako „timeline" zobrazující místa se záznamem napříč stopami a samozřejmě k zobrazení menu a nastavení všech vlastností přístroje.
V rámci zpracování a úprav záznamu jsou k dispozici různé editační funkce: COPY INSERT, COPY PASTE, MOVE INSERT, MOVE PASTE, OPEN, CUT, SILENCE, CLONE TRACK, CLEAN OUT, v případě nedostatku volných stop je možné provést MIXDOWN nebo BOUNCE. Mezi další praktické funkce patří chromatická ladička a metronom.
DP-32 disponuje i výkonnou efektovou jednotkou. Pro každou stopu i vstupní kanály je k dispozici plně parametrický 3-pásmový EQ. Dále až 8 souběžně běžících dynamických procesorů - COMPRESSOR, NOISE SUPPRESSOR, DE-ESSER, EXCITER, dozvukové efekty REVERB (room, hall, live, studio, plate) a DELAY (stereo, panning, multitap), modulační efekty PHASER, FLANGER, CHORUS, TREMOLO, AUTOWAH a MOD DELAY a dokonce i simulaci kytarových boxů AMP s možností výběru několika variant. Pro finalizaci nahrávky (mastering) je možné využit speciálních efektů v podobě MASTER EQ, MULTIBAND COMPRESSOR, NOISE-SHAPING DITHER a NORMALIZE.
Na výstupním panelu jsou k dispozici sekce STEREO OUT s dvojicí konektorů RCA cinch, EFFECT SENDS (2 x ¼" jack) pro odeslání signálu do externí efektové jednotky a MONITOR OUT ((2 x ¼" jack) pro připojení poslechových reproduktorů. Přístroj též umožňuje komunikaci přes MIDI rozhraní či externí kontroler RC-3F (volitelné příslušenství) a samozřejmostí je sluchátkový výstup.
K přístroji se dodává AC adaptér, 2 GB SD karta, USB kabel a tištěný manuál.

- Převodníky: 24 bit / 48 kHz
- Záznam souborů WAV na SD/SDHC v rozlišení 16 nebo 24-bit / 44.1 nebo 48 kHz
- Simultánní záznam až 8 mono stop nebo 4 stereo
- Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz

Technická data

Splátky

ESSOX

Spočítejte si svoje splátky: ESSOX kalkulátor




Zpět
Nabídka obchodu


ADJ authorised dealer

Aktuality

Prodejna uzavřena do odvolání!

Na základě rozhodnutí vlády ČR se od čtvrtka 22.10. 2020 do odvolání
...
27. 10. 2020, 12:28:55

Pátek 26.6.2020 ZAVŘENO

Vážení zákazníci v pátek 26. června budeme mít zavřeno. Naskladňujeme velké ...
23. 06. 2020, 19:01:29

Velký výběr produktů Pioneer DJ

Vážení DJové připravili jsme pro Vás velký výběr produktů pioneer DJ na naší ...
05. 03. 2020, 15:52:09
Všechny aktuality >>



PoptávkaHomepageSitemap © sramus.cz 2013, All rights reserved.
© V-Graphic.cz | doba zpracování stránky: 0.1397 s